czwartek, 20 grudnia 2012

Czapka, szalik, rękawiczki - obowiązkowy zestaw dla córci od YO!

Dzisiaj recenzja produktów niezbędnych dla naszego dziecka, gdy za oknem zima. Będzie to czapka z szalikiem i rękawiczki marki YO!.

Czapka zimowa z szalikiem Anita

Skład:
100% akryl
Rękawiczki akrylowe 
Skład:

85% akryl, 15% elastan
Moja opinia:

Jak już pisałam najbardziej urzekła mnie czapeczka. Jest po prostu prześliczna. Idealna dla mojej córeczki. I akurat pasuje też do jej różowej kurteczki.

Poza tym akurat zima zaczęła się na całego, więc testujemy ją codziennie. Jest bardzo ciepła, bo posiada dwie warstwy. Dodatkowo ma specjalne przedłużenia chroniące uszy, więc nie ma potrzeby podczas spaceru co rusz naciągać czapki, jak to czasem bywało z innymi czapkami.Gdy pogoda jest bardziej sprzyjająca, to sznureczki zwisają swobodnie i ładnie się prezentują. Przy takiej pogodzie jak teraz (czyli śnieg, mróz i wiatr) zawiązuję dobrze czapeczkę, by mojej córci było cieplutko w całą głowę.


Dodatkowo dołączony jest biały szaliczek. Na szczęście jest długi, więc mogę moje dziecko opatulić tak jak lubię, czyli na dwa razy.
Jak dla mnie zestaw świetny.


A teraz rękawiczki. Jak widzicie na zdjęciu mamy tu kilka możliwości używania:
zwykłe pojedyncze średnio ciepłe,


podwójnie nałożone - bardzo ciepłe
i bez palców - stylowe :)

Z racji, że chyba podałam za duży rozmiar przy zamawianiu, rękawiczki zostaną nam na przyszły rok. Ale już teraz widzę, że są bardzo dobre jakościowe i bardzo ładne.
Więcej produktów marki YO! znajdziecie TUTAJ.Też tak macie, że czasami zachwycacie się ciuszkami swoich dzieci? :)

8 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.