sobota, 13 lipca 2013

Pachnąca Kraina zawitała do mojego domu.

Co ucieszyło ostatnio nie tylko moje oczy? Przesyłka prosto od Pachnącej Krainy. Produkty naturalne, o wielu właściwościach, pięknie pachnące...
Czytamy na ich stronie:
Bezpośredni import z Syrii, Maroka, Egiptu, Jemenu itp. - tylko od zaufanych wytwórców, znajomych, osoby polecone lub posiadające rekomendacje na terenie Europy lub posiadający certyfikaty z krajów Unii Europejskiej. W wielu przypadkach są to moje własne odkrycia np. sklep perfumiarzy w Egipcie, którzy zajmują się swoim fachem od 12 pokoleń ! W obecnych czasach jest to dla nas nie do pomyślenia, aby ktoś wytwarzał produkt przez tyle lat ! Jednak przed wojną często spotkać można było zawody wykonywane z pokolenia na pokolenie i to w tym samym miejscu. Tak na prawdę to doświadczenie w swym rzemiośle czyni z wykonawcy mistrza. I to samo odnosi się do arabskich wytwórców kosmetyków naturalnych – wybieram tylko tych, którzy zajmują się tym od pokoleń i mają w tym temacie ogromne doświadczenie.
(...)
WWW.PACHNACAKRAINA.COM jak sami się Państwo przekonacie to nie tylko sprzedaż kosmetyków ale i misja propagowania zdrowego stylu życia. Należy mieć świadomość, że obecne środowisko naturalne jest tak mocno zanieczyszczone, że szkodliwe substancje chemiczne czy metale ciężkie przedostają się w głąb naszego organizmu poprzez skórę czy powietrze, którym oddychamy. Kosmetyk musi dodatkowo oczyszczać skórę, wiązać wolne rodniki i usuwać je. Obecna pielęgnacja skóry musi być większa niż jeszcze 10 lat temu.

Co dokładnie znajdowało się w mojej przesyłce przedstawię Wam podczas recenzji.
Teraz mogę jedynie powiedzieć, że jest coś dla ciała, dla twarzy i włosów, i dla moich "zmysłów" :)


Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Są też na FB TUTAJ.


Co myślicie o takich naturalnych produktach? Lubicie?

18 komentarzy:

 1. Fajną paczkę dostałaś ;) Ja również testuję kosmetyki tego sklepu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. o łał:D super te rzeczy:D

  OdpowiedzUsuń
 3. nie znam tej firmy a produkty wygladają kusząco:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie słyszałam o tej stronie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mmm, super, aż tu czuje naturalne aromaty :)
  Miłego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda ciekawie, jak mikstura :) Czekam na recenzję

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.