poniedziałek, 2 lipca 2012

I PO FINALE.

HISZPANIA zwycięzcą EURO 2012.


Mecz HISZPANIA – WŁOCHY, wynik 4:0 dla Hiszpanii.Pomimo tak wysokiej wygranej Włosi grali walecznie i do ostatniej minuty. Wcale tak bardzo nie odstawali od Hiszpania. Ale nie ma co ukrywać, że Hiszpanie w tym meczu pokazali prawdziwą klasę. Zdecydowanie zasłużyli na tytuł Mistrza Europy EURO 2012. Nie widziałam w tym turnieju lepszej drużyny, a kondycja i umiejętności zawodników były rewelacyjne.

Wielkie BRAWA dla Zwycięzców.

Zdjęcie: http://euro.wp.pl/title,Hiszpania-mistrzem-Europy 2012,wid,14721228,wiadomosc.html?ticaid=1ebb8

3 komentarze:

 1. No tak Hiszpania sobie ładnie poradziła :)
  zaobserwowałam i liczę na rewanż, dopiero zaczynam http://my-life-my-concern.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Po raz kolejny okazuje się że Hiszpanie oprócz niewątpliwej urody mają także dryg do piłki. Miło się na nich patrzy nawet jeśli piłka nożna nudzi śmiertelnie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Włosi od początku Euro niesamowicie mnie irytowali - ich styl gry był bardzo agresywny ale dla mnie w bardzo negatywny sposób. Szczególnie Balotelli, do którego pałam niechęcią już od dłuższego czasu. Do tego wyeliminowali dwie z moich ulubionych drużyn - Anglików i Niemców, więc jak najbardziej chciałam ich porażki.

  Natomiast Hiszpania to mój faworyt numer 1 - uwielbiam ich styl gry, kibicuję im odkąd zaczęłam oglądać piłkę nożną. Może dlatego nie mogę wybrać pomiędzy Barceloną a Realem Madryt - gra tam większość moich ulubionych hiszpańskich piłkarzy i nie sposób wybrać : )

  A w temacie finału mam jedno do powiedzenia - w ich wydaniu to MISTRZOSTWO : )

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.