niedziela, 17 lipca 2022

Pierwsze własne historyjki przez wyklejanie

Mam dziś coś do pokazania dla rodziców maluchów, które lubią kolorowe książeczki i naklejki.Tytuł: Książka do wyklejania. Cocomelon

/Książka do wyklejania. My Little Pony

Autor: opracowanie zbiorowe /Beata Żmichowska

Ilustrator: Moonbug /Hasbro 

Premiera: 27.07.2022

Stron:12

Wydawnictwo HarperCollins Polska


Moja recenzja:

Sama książeczka jest bardzo kolorowa. Każda ze stron to piękna ilustracja wykonana na błyszczącym i śliskim papierze. Do tego mamy wewnątrz wiele kolorowych naklejek, które możemy wykorzystać do tworzenia własnych historyjek. Specjalny papier pozwoli nam na wielokrotne naklejanie naklejek, co ułatwi nam tworzenie ciągle to innego opowiadania.

Pierwsza z nich to przygody Cocomelona. Mały brzdąc JJ zawsze spędza czas miło i wesoło. Na pierwszej stronie bawi się ze swoim pieskiem. Teraz kolej na dziecko, aby dokleiło dalszy ciąg historyjki. To właśnie nasz maluch zdecyduje, co będzie się tam działo.Przy okazji poćwiczy tu małą motorykę. Dziecko przyklejając i odklejające naklejki musi się mocno napracować paluszkami przy tej czynności.

Druga książka dedykowana jest dla fanów i fanek kucyków My Little Pony.Pojawia się tam Ozzy, Sprout, Dumny. Jak wiadomo, kucyki nie lubią być same, więc dziecko powinno szybko zacząć doklejać im przyjaciół. Na stronach otrzymamy podpowiedzi, co możemy tam przykleić. To tylko od dziecka zależy tak naprawdę, co się pojawi na danej ilustracji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.