niedziela, 15 maja 2022

Kuracja dla włosów: 4-Stopniowy Zestaw HairLXR Hermz

Dawno już nie pisałam recenzji kosmetycznej, a przecież nie przestałam używać kosmetyków. Wciąż pojawiają się w mojej łazience nowe produkty. Tym razem przedstawię Wam ciekawy zestaw dla włosów: 4-Stopniowy Zestaw HairLXR.

Szampon peelingujący / Szampon oczyszczający/ Odżywka / Serum

Pojemność: 300ml, 300ml, 300ml, 150ml

Producent: Hermz Laboratories Ltd.


Moja recenzja:

4-Stopniowy Zestaw HairLXR Hermz to kompleksowa terapia dla włosów słabych i wypadających. 

Pielęgnację zaczynamy od szamponu z peelingiem. To bezbarwny żel, w którym widzimy drobinki peelingujące. Wyglądają jak bardzo drobny piasek, a w rzeczywistości są to drobinki orzecha włoskiego, które delikatnie złuszczają skórę głowy oraz poprawiają jej mikrokrążenie.


Kolejny krok to szampon. Tu podobna konsystencja jak przy peelingu, ale już całkowicie przezroczysta. Szampon dobrze się pieni i oczyszcza włosy. Zawiera prebiotyk, który dba o utrzymanie odpowiedniej mikroflory skóry głowy.Odżywka jest dość gęsta i zwarta. Używam jej zgodnie z instrukcją, czyli nakładam ją na wilgotne włosy zaraz po umyciu szamponem z tej samej serii. Zostawiam ją przez minimum 5 minut, czasem nawet na 10 minut.

Po jej spłukaniu włosy dobrze się rozczesują, nie plączą się. Zawarte w odżywce składniki (polimer, panthenol) zapewniają włosom nawilżenie oraz je wzmacniają.

Serum to rzadki płyn. Spryskiwacz jest bardzo wygodny, nie zacina się i rozpyla je równomiernie. Zastanawiałam się, czy nie będzie obciążał włosów, ale na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Można spokojnie używać codziennie.
Serum stymuluje meszki włosowe, zmniejszając ich wypadanie oraz pobudzając je do wzrostu.

Te cztery kosmetyki to cztery kroki do mocniejszych i zdrowszych włosów. Dodatkowo dzięki odżywczym i nawilżającym składnikom skóra głowy jest dobrze nawilżona i nie swędzi. Włosy nabierają blasku i wydają się bardziej sprężyste. To wszystko zapewniają zawarte w tych kosmetykach nowoczesne składniki, ale także te tradycyjne jak np. wyciąg z pokrzywy. 

Jest to zestaw kosmetyków, który całkiem dobrze się u mnie spisuje.

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.