wtorek, 31 grudnia 2019

Kraina Lodu II - książkowe opowieści

"Kraina Lodu II" to chyba jedna z najbardziej oczekiwanych bajek w tym roku. Jeszcze będąc w kinie latem, oglądałyśmy z zaciekawieniem jej zapowiedź. Dzieci czekały prawie 6 lat na kontynuację przygód dwóch sióstr Elsy i Anny z Arendell. Kraina Lodu II (Frozen 2) to piękny film animowany, ale to także nowe książki dla mniejszych i większych dzieci.


Tytuł: Kraina Lodu II. Opowieść filmowa. Biblioteka Mądrego Dziecka
Autor: Suzanne Francis
Data premiery: 30.10.2019
Stron: 24


Tytuł: Kraina Lodu II. Kocham ten film
Autor: 
Suzanne Francis
Data premiery: 30.10.2019
Stron: 64Moja recenzja:

Pierwsza z książek "Kraina Lodu II. Opowieść filmowa" przeznaczona jest dla młodszych czytelniczek. Opowiada o przygodach filmowych Elsy w dużym skrócie. Więcej mamy pięknych ilustracji niż samego tekstu. Historia oczywiście do samego końca trzyma czytelników w napięciu.
To pięknie wydana bajka, która powinna spodobać się wszystkim fankom Krainy Lodu. Dzieci mogą ją czytać samodzielnie, ale także rodzice mogą przeczytać im te przygody choćby na dobranoc.

Kolejna pozycja "Kraina Lodu II. Kocham ten film" to również bardzo ładnie wydana książka. Twarda błyszcząca okładka zachęca do sięgnięcia po nią. Tu mamy już więcej stron i więcej treści, ale również piękne ilustracje towarzyszą nam od początku do samego końca książeczki.

To także opowieść o nowych filmowych przygodach Elsy, jej siostry Anny oraz ich przyjaciół. Razem udają się na niebezpieczną wyprawę na północ.

To pozycje, które powinny spodobać się dzieciom. Przygody są zaskakujące oraz pełne magii.

Kto już oglądał Krainę Lodu 2? Kto ma ochotę na więcej?

3 komentarze:

  1. Mój junior twierdzi, że to bajka dla dziewczyn, więc niestety nie da się przekonać :) Ale książki rzeczywiście pięknie wydane :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.