niedziela, 15 grudnia 2019

Prezent na Święta dla brata, taty, dziadka...

Wybranie prezentu dla bliskiego mężczyzny wcale nie jest takie łatwe. Wiadomo, że często sprawdzają się w tym temacie prezenty praktyczne. My kobiety jednak lubimy, żeby to były ładne rzeczy. Dlatego dobrym połączeniem jest spersonalizowanie takich prezentów. Ja w tym roku postawiłam na ciekawe narzędzia dla majsterkowiczów oraz produkty dla osób lubiących nowoczesne technologie. Na pewno taka niespodzianka ze specjalnym grawerem świetnie się sprawdzi chociażby na Prezent na Święta dla brata.

Multitool to narzędzie dosyć uniwersalne, bo zawiera w sobie jak tradycyjny scyzoryk wiele elementów. Do wyboru mamy różne grawery. Oprócz sentencji takiej tylko od siebie możemy skorzystać z podanych wzorów. Mnie przypadły do gustu Złota Rączka Multitool oraz bardziej nowoczesny Can Fix It Multitool. Do takiego napisu dodajemy imię obdarowywanego. Całość bardzo fajnie się prezentuje. Taki indywidualny prezent powinien spodobać się mężczyznom.

Funkcję kombinerek pełni tu ciekawie skonstruowany młotek. To właśnie ten element wyróżnia to narzędzie od wielu mu podobnych. 

Kolejne funkcje to: nóż, śrubokręt krzyżowy i płaski, otwieracz do butelek, piła, pilnik, przecinak do drutu. 

Dane techniczne: wymiary 136x72x20 mm (gdy jest złożone)

Metal, z którego narzędzie zostało wykonane, sprawia wrażenie solidnego. Natomiast drewniana wstawka z grawerem dodaje elegancji i wyjątkowości. Całość zapakowana jest w specjalne etui, które można przypiąć do paska. To bardzo praktyczny prezent i nie tylko dla tzw. złotej rączki. Każdy z elementów może przydać się w różnych życiowych sytuacjach. Nigdy nie wiadomo, co i kiedy uratuje nas z jakiejś opresji.

Inny pomysł na atrakcyjny prezent to spersonalizowany pendrive. W obecnych czasach przydaje się chyba każdemu taka przenośna pamięć. Na nośniku możemy przechowywać ulubione zdjęcia, dokumenty z pracy, ale także muzykę mp3, którą puścimy sobie w samochodowym odtwarzaczu. 

Tym razem postawiłam na delikatny napis, więc wybrałam model Pendrive Sekretne Dane. Indywidualny dopisek to może być imię, imię i nazwisko lub same inicjały. Wybierając swój spersonalizowany napis, możemy zobaczyć, jak dany projekt będzie się prezentował. To umożliwia nam generator graweru, który znajduje się na stronie sklepu.

Sama pamięć USB ma nowoczesny i elegancki wygląd. Jej obudowa jest drewniana (drewno bambusowe), co mi osobiście bardzo się podoba. Kiedyś podobnym nośnikiem obdarowałam swojego męża, działa on nadal bez zarzutu. Poza tym nie posiada widocznych śladów użytkowania, wiec mogę go pochwalić także za trwałość.

Dane techniczne: 16 GB, prędkość odczytu - 12MB/s, prędkość zapisu - 3.5MB/s.

Jesteśmy tuż przed świętami, więc takimi prezentami możemy obdarować najbliższych nam mężczyzn z rodziny. Na stronach MyGiftDNA.pl znajdziemy więcej podobnych prezentów. Myślę, że każdy powinien trafić tam na coś interesującego. Mnie pozostaje już tylko ładnie zapakować upominki.


3 komentarze:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.