środa, 8 lutego 2017

Zapowiedź DREAMS Wydawnictwo 2/2017

Przyszedł luty i DREAMS Wydawnictwo nie próżnuje, bo przygotowało kolejne nowości wydawnicze.


„Łowczyni z Ciernistego Lasu” Melanie Dickerson

– premiera – 21.02.2017 r.

Niebezpieczeństwo i miłość spotykają się w Ciernistym lesie…Odette Menkels za dnia uczy czytania sieroty z pobliskiego miasteczka, a nocami kłusuje w lesie margrabiego Rainharta, by upolowaną zwierzyną wykarmić najuboższych.Dla Jorgena Hartmana złapanie kłusownika to nie tylko obowiązek, lecz również sprawa honoru. Leśniczy, który go wychował i którego stanowisko on przejął, zginął właśnie z rąk kłusownika. 
Kiedy Jorgen i Odette poznają się na zabawie świętojańskiej, nie mają pojęcia, że są swoimi największymi wrogami. Jedyny mężczyzna, którego ona pragnie, marzy o tym, by ją schwytać… A jedyna kobieta, którą on kocha, okaże się nieuchwytnym obiektem jego nienawiści.To jednak dopiero początek przeszkód, które z czasem coraz bardziej się komplikują…


„Kult miłości” Jennifer Dukes Lee

– premiera – 14.02.2017 r.

„Cześć, mam na imię Jennifer. Wiem, że dopiero się poznałyśmy, ale ja już… chciałabym, żebyś mnie polubiła”.Na pewno tego doświadczyłaś – to głębokie pragnienie, by ludzie cię cenili, szanowali… i kochali. Ciężko pracujesz, by zasłużyć na ich akceptację i uznanie. Chcesz sprawić, aby inni myśleli, że jesteś taka poukładana, gdy tymczasem, w środku czujesz, że się sypiesz. Wielokrotnie słyszałaś to jedno pytanie wybrzmiewające w twoich uszach: „Co ludzie o mnie pomyślą?”. 
Jennifer Dukes Lee dobrze wie, co znaczy takie uczucie. Zdaje sobie sprawę, jak bardzo wyczerpujące potrafi być życie, kiedy jest się przywiązanym do oceny innych osób. Sama poświęciła wiele czasu i energii na to, żeby zasłużyć na ludzkie uznanie – w pracy, w domu, w kościele, cały czas zastanawiając się, co się stanie, gdy opadnie zasłona i wszyscy zobaczą jej skrzętnie skrywany bałagan. Popełniała te same błędy, które przydarzają się nam, gdy prześcigamy się wzajemnie, by zdobyć poważanie i przedkładając nad wszystko ludzką miłość i akceptację, doprowadzamy się na skraj wyczerpania.A teraz Jennifer zaprasza cię w podróż, w której odkrywa radość wynikającą z ponownego poznania bezwarunkowej miłości Boga...


„Upragniony deszcz” Myra Johnson

– premiera – 7.02.2017 r.

Rok 1930. Susza pali uprawy, a Bryony Linwood marzy o chłodnym zimowym śniegu i o tym, jak mogłaby żyć, gdyby jej tata nie zginął podczas pierwszej wojny światowej. Od czasu śmierci mamy życie stało się jeszcze cięższe i Bryony musi zrobić wszystko, żeby zapewnić rodzinie przeżycie.Michael Heath cudem uniknął śmierci na wojnie i mimo że minęło już dwanaście lat, nadal nie może się uporać z tamtym koszmarem. Jest odludkiem, a jego jedyną pasją są rysunki przyrodnicze, w które ucieka od uciążliwych wspomnień i nieustannych nacisków ojca, by zaangażował się w prowadzenie rodzinnej plantacji. 
Kiedy Bryony przyjmuje propozycję zatrudnienia w domu państwa Heath, traktuje to jako sposób na uratowanie bliskich przed skrajnym ubóstwem. Jednak za determinacją i wymuszonym optymizmem kobiety kryje się serce tak suche i spragnione jak wypalona ziemia… Wszystko zmienia się, kiedy poznaje Michaela Heatha i odkrywa jego przepiękne rysunki botaniczne.Czy znajomość ubogiej pokojówki i zamkniętego w sobie artysty pomoże im obojgu wzbić się ponad cień przeszłości?

Czy coś Was zainteresowało? 

8 komentarzy:

 1. Ja bym wszystkie trzy chętnie przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tym samym pomyślałam. :-) Ciekawe propozycje.

   Usuń
 2. Chyba muszę wrócić do czytania ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe pozycje, moja siostra byłaby z nich zadowolona :D
  ja jednak czytam coś innego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Kult miłość"- to musi być genialna książka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Od czasu jak byłam na targach książki prawie rok temu, intryguje mnie to wydawnictwo i postanowiłam przyjrzeć mu się bliżej kiedy teraz w maju znów będe na targach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetne mają też pozycje dla dzieci, zawsze pięknie wydane.

   Usuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.