sobota, 8 sierpnia 2015

Wzór do naśladowania: "Akcja: &"

Jakiś czas temu pokazywałam Wam na Instagramie i FB przesyłkę, która zapowiadała, że będę próbować sił w kręceniu filmu, przynajmniej tak można było domniemać widząc poniższy klaps. Dokładnie chodzi o Konkurs „Zmaluj scenariusz & pomagaj” organizowany w celu: promowania akcji „Wzór do Naśladowania” oraz udzielania wsparcia Fundacji DKMS. Dziś wyjaśnię o co chodzi dokładniej.

Ja i inne blogerki zostałyśmy zachęcone do wzięcia udziału w tym konkursie. Należy stworzyć scenariusz filmu, którego motywem przewodnim jest hasło: „Najmodniejszy wzór w tym sezonie”, a rolą takiego filmiku jest też pokazanie wzoru „&” i zachęcenie do wsparcia Fundacji DKMS. Cele ważne, bo dzięki dawcom szpiku ratowane jest życie. Dlatego tym chętniej wzięłam udział w całym przedsięwzięciu, stworzyłam swój krótki, mam nadzieję, że też trochę kreatywny scenariusz i przesłałam zgłoszenie. 

Was zachęcam do tego samego. Jeśli tylko macie pomysł na taki film, macie ochotę wesprzeć Fundację DKMS, to również możecie zgłosić się do tego konkursu. Regulamin znajdziecie TUTAJ. A czasu zostało już niewiele, bo swoje pomysły możecie słać tylko do 12.08.2015.
I pamiętajcie, wcale nie chodzi tu o nagrodę, ale o zabawę, która propaguje nic innego jak wzajemną pomoc. #wzordonasladowania

20 komentarzy:

 1. Super pomysł ;) ja już jestem w bazie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ma i ja.....jest mega cudowna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Planuję i ja zgłosić swój udział, tylko pomysłu coś brak ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekamy w takim razie na Twój filmik, może go pokażesz. My raczej się nie zgłosimy, bo nie mamy pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie nagrywałam filmu, tylko pisałam scenariusz ;)

   Usuń
 5. kiedys chcialam taki klaps ale teraz nie wiem co bym z nim zrobila pewnie by lezał

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna akcja, a i dobra zabawa :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.