wtorek, 13 kwietnia 2021

KERABIONE dla kobiety

Pełnienie życiowych roli (mama, żona, córka) nie może nam przysłonić tego, że my same jesteśmy również ważne. Warto zadbać o siebie w pełni i to nie tylko o sferę duchową, ale także o swoje ciało, skórę, włosy...


Dlatego dziś pokażę Wam suplement Kerabione - minerały witaminy i aminokwasy dla włosów i paznokci.

Ilość: 60 kapsułek (35,7 g)
Producent: Valentis AG, Szwajcaria
Dystrybutor: VALENTIS POLSKA Sp. z o. o.

Dostępne: zakupto.eu  Kod rabatowy: WIOSNA7ad5

Skład:


Moja opinia:

W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. To kuracja na 30 dni, bo należy je przyjmować po dwie dziennie. Kapsułki są wygodne w połykaniu. 

U mnie tego typu produkty mają duży wpływ na włosy oraz na paznokcie. Regularne stosowanie suplementu szybko wzmacnia przede wszystkim płytkę paznokcia. Mogę się cieszyć długimi paznokciami, które już tak często się nie łamią.

Jeśli chodzi o włosy, to tu dobroczynny wpływ mają zawarte w produkcie: biotyna, selen, cynk. Włosy stają się mocniejsze, mniej ich wypada na co dzień.

Na cerę zadziała dodatkowo witamina A, niacyna, ryboflawina.

To również dobry suplement dla kobiet, które niedawno urodziły. Pamiętam, jak przez okres ciąży miałam lśniące i mocne włosy. Po ciąży wszystko się jednak zmieniło. Włosy zaczęły mi strasznie wypadać. Na szczęście stosowanie odpowiednich suplementów diety oraz kosmetyków do pielęgnacji szybko poprawiło i unormowało ten stan.

Dbajmy o siebie zwłaszcza w tych obecnych dość trudnych czasach.

1 komentarz:

  1. Po porodzie, gdy się karmi piersią, to warto się wcześniej skonsultować z lekarzem, bo suplement suplementowi nie równy. Należy też pamiętać, żeby nie łączyć suplementów ze sobą, bo można sobie zaszkodzić - niektórzy bowiem biorą kilka suplementów na różne problemy i wtedy łatwo przedobrzyć.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.