poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Kręć Kilometry po technologię

Dziś wpis zachęcający w ciekawy sposób do jazdy na rowerach, choć u nas: mojej córki i męża zbytnio nie trzeba przekonywać do tej aktywności. Ale dla niezdecydowanych mam propozycję. Kręć Kilometry po technologię to kampania społeczna, która nie tylko promuje właśnie codzienną jazdę na rowerze, ale za sprawą organizacji Allegro Tech Days pokaże Wam także najnowsze technologiczne gadżety.


Proste zasady akcji:
 1. Dołącz do kampanii Kręć Kilometry na  www.kreckilometry.pl
 2. Ruszaj w drogę z wybraną aplikacją mobilną (TU do pobrania)
 3. Wygrywaj nagrody dla siebie (TU do obejrzenia) i Allegro Tech Days dla swojego miasta (nie ważne czy duże, czy małe, każdy ma szanse).
Pokazy najnowszych technologicznych gadżetów oraz możliwość ich testowania, bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci a także 24-godzinny maraton programowania z nagrodą o wartości 10 tysięcy złotych dla zwycięskiej drużyny – to tylko niektóre elementy Allegro Tech Days, czyli wydarzenia, które wygra pięć najlepszych miast w tegorocznej kampanii „Kręć Kilometry po technologię”. Jeśli ciekawi Was jak może wyglądać taka technologiczna impreza, to warto obejrzeć video TU z  Allegro Tech Days Poznań.Właśnie minęło 100 dni kampanii społecznej „Kręć Kilometry po technologię”. Licznik wskazuje ponad 35 milionów przejechanych kilometrów i ponad 1100 polskich miast rywalizujących o wyjątkowe święto technologii i tytuły najbardziej rowerowych miejsc w Polsce. A kampania społeczna Fundacji Allegro All For Planet trwa do 30 września. 

Kto może dołączyć do tego wyzwania rowerowego? Każdy z nas, z przyjaciółmi, z rodziną, ze swoimi dziećmi. To akcja, która dzięki ciekawym wyzwaniom rowerowym może pozwolić nam spędzić czas aktywnie i wspólnie.

Czy ktoś już z Was dołączył do Kręć Kilometry?

5 komentarzy:

 1. Nie słyszałyśmy o tej akcji, bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o akcji słyszałam i bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie do roweru namawiać nie trzeba :) Za chwile jade z córką rowerami do biblioteki i na lody, wykręcimy wspólnie w obie strony prawie 40km :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.