wtorek, 29 sierpnia 2017

"Nigdy nie zapomnę" Kerry Lonsdale


Powieść "Nigdy nie zapomnę" uprzyjemniała mi pierwszą część wyjazdu wakacyjnego.


 


Tytuł: Nigdy nie zapomnę
Autor: Kerry Lonsdale

Rok wydania: 2017
Stron: 400

Wydawnictwo Znak


Moja recenzja:


Książka zdecydowanie dla kobiet, bo będzie o miłości. I wydaje się nawet początkowo, że o tej romantycznej, tej jedynej, wymarzonej i idealnej. Ale czy rzeczywiście?
Aimee i James poznali się w dzieciństwie, i odtąd byli już nierozłączni. Bohaterkę poznajemy w dniu pogrzebu jej narzeczonego, w dodatku ta data była właśnie wyznaczona na ich ślub. James zginął w odległym Meksyku, ale Aimee mimo pogrzebu nie potrafi zapomnieć o przeszłości. Czy faktycznie James nie żyje i jej życie już nigdy nie będzie takie samo?

Jest to książka, która aż prosi się by przeczytać ją bez przerywania, jeśli tylko ma się na to czas. Wciągająca fabuła przenosi nas także w przeszłość, to dzięki tym retrospekcjom poznajemy prawdziwą historię miłości głównej bohaterki. Mimo że jej życie toczy się dalej, może liczyć na przyjaciół, pojawia się też ktoś, komu zaczyna naprawdę ufać, to jednak nie zapomina o tym co było. Jej odważne decyzje i determinacja powodują, że akcja powieści nabiera tempa i wielkiego zwrotu. Mnie osobiście zaskakuje.
Aimee próbuje rozgryźć zagadkę śmierci swego ukochanego, ale także będzie musiała w końcu zawalczyć o samą siebie.
Całkiem przyjemna lektura, polecam

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.