czwartek, 15 czerwca 2017

Zapowiedź DREAMS Wydawnictwo 6/2017

Przyszedł czas na nowości czerwcowe z DREAMS Wydawnictwo. Tym razem literatura mocno kobieca.
„Sięgając chmur” Bonnie Leon 

– premiera – 16.06.2017 r.
Kate Evans jest niezależną i odważną młodą kobietą, obdarzoną duchem pionierstwa. Gdy opuszcza rodzinny dom w stanie Waszyngton, podążając za marzeniem pilotowania samolotu w alaskiej głuszy, zdaje sobie sprawę, że czeka ją walka. Nie spodziewa się jednak, że będzie aż tak trudno. Jako samotna kobieta w męskim świecie przekonuje się, że stawianie czoła ludzkim oczekiwaniom jest niemal równie niebezpieczne, jak pilotowanie samolotu w szalejącej arktycznej burzy.
Kiedy spotyka tajemniczego mężczyznę żyjącego samotnie w niedostępnej dziczy, staje przed kolejnym wyzwaniem. Czy uda się jej przebić przez mur, jakim się otoczył? I czy strach powstrzyma ją przed spełnieniem marzeń?


„Księżyc nad przylądkiem” Colleen Coble 

– premiera – 23.06.2017 r.
Mama Mallory zmarła piętnaście lat temu. Mimo to ostatnie słowa wypowiedziane przez ojca tuż przed śmiercią w pośpiesznej rozmowie telefonicznej były jasne: „Znajdź… matkę”.
Poczucie wstydu i zagubienia trzymało Mallory Davis z dala od domu przez ostatnie piętnaście lat. Kiedy jednak ojciec ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, nie pozostaje jej nic innego jak wrócić na Syreni Przylądek. Dziewczyna jest przekonana, że to było morderstwo, a jej ukochany z dzieciństwa, Kevin O’Connor, będący obecnie strażnikiem leśnym w południowo-wschodnim Maine, potwierdza te podejrzenia. Ale Kevin jest ostrożny, jeśli chodzi o angażowanie się i pomoc Mallory w jej poszukiwaniach. Już raz porzuciła go bez słowa wyjaśnienia wiele lat temu.
Co polecacie do czytania na zbliżające się wakacje? 

4 komentarze:

  1. Nie czytałam jeszcze nic z tego wydawnictwa, ale od pewnego czasu przyciągają mnie okładki ich książek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawe nowości, ja teraz czytam trylogię Jeździec miedziany.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja rzadko sięgam po książki z braku czasu a wydawnictwa nie znam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.