niedziela, 10 lutego 2013

Nawilżający balsam do ciała blueberry & smoothie (Koktajl jagodowy) I Love... - recenzja.

Dzięki firmie DexPlus używam od jakiegoś czasu:
Nawilżający balsam do ciała blueberry & smoothie
I Love...  

Czytamy na opakowaniu:

Raz, dwa, trzy! Przygotuj się na eksplozję słodkiego aromatu soczystych jagód i gładkiego jogurtu, które pozostawią twoje zmysły odświeżone i ożywione. Niech rozpocznie się zabawa.

Cena: 29,00 zł
Pojemność: 250ml
Producent: I Love... Cosmetics
Importer: DexPlusSposób użycia:


Wyciśnij porcję balsamu na dłoń i wmasuj mnie w ciało, by pozostawić skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i przepięknie pachnącą. 


Skład:


Moja opinia:

Już dawno nie używałam balsamu do ciała. Były kremy, żele, musy, oczywiście i masełka, w których się lubuję. A balsam jaki ostatnio stosowałam to pochodził z kosmetyków córci, który sobie raz pożyczyłam.
Balsam ten znajduje się w butelce zakończonej specjalną pompką. Bardzo wygodnie jest go w ten sposób wydobyć. Kolor oczywiście jasno-jagodowy.Konsystencja balsamu dość gęsta, na pewno nie wodnista. Właśnie częsta ich wodnistość spowodowała, że już długo nie używałam tego typu kosmetyków. Ale w tym przypadku na szczęście tak nie jest.
Zapach słodki, jagodowy jak najbardziej. Bardzo przyjemny, oczywiście jeśli lubicie jagody. Utrzymuje się dłuższy czas na skórze.Aby dobrze się wchłonął, najlepiej używać balsamu w małych ilościach, bo inaczej ciało będzie białe i będziemy tak długo mazać, zanim balsam zniknie.
Moja skóra jest raczej normalna, więc odpowiednio ją nawilża. Całkiem przyjemny produkt.

Można znaleźć go również w innych wersjach zapachowych.
Całą ofertę Dexplus znajdziecie TUTAJ.A Wy czym się obecnie smarujecie po kąpieli?

7 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.