sobota, 4 maja 2013

Rozdanie z Firmoo 3

Coraz bliżej Lata, więc znów mam dla Was słoneczną niespodziankę. Jest to kolejne Rozdanie z Firmoo, gdzie m.in. do wygrania są okulary przeciwsłoneczne wraz z darmową przesyłką.
Na stronach Firmoo można zamówić zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne o bardzo ciekawym i modnym design. Zapraszam na stronę internetową www.Firmoo.com.


Zasady konkursu:

1. Musisz zostać obserwatorem mojego bloga http://miraga80.blogspot.com
i/lub fanem mojego fanpage na FB TUTAJ

2. Musisz odpowiedzieć na PYTANIE:
"Które chcesz wygrać okulary przeciwsłoneczne Firmoo?" i WKLEIĆ do nich link ze strony internetowej http://www.firmoo.com/wrap-around-rx-sunglasses.html
Możesz tez króciutko uzasadnić.

3. Możesz polubić fanpage Firmoo TUTAJ.

4. Możecie dodać baner konkursowy na swoim blogu, napisać notkę, że bierzecie w nim udział lub udostępnić informacje o konkursie na swoim profilu FB.

Odpowiedź umieszczajcie w komentarzu pod tym postem według wzoru:

Obserwuję Blog jako...
i/lub Lubię Blog na FB jako...
Link do okularów: ...
Chcę otrzymać vocher na okulary: TAK/NIE
E-mail:


NAGRODY:

1. 6 vocher'ów na kwotę 20$ na okulary przeciwsłoneczne, które można zamówić http://www.firmoo.com/wrap-around-rx-sunglasses.html .

2. Jeżeli liczba uczestników przekroczy 50 osób, wówczas zostanie przyznana dodatkowa nagroda: darmowa para okularów przeciwsłonecznych Firmoo wraz z darmową przesyłką.

Mój Typ z okularów przeciwsłonecznych Firmoo to nadal:
#OTO3543 blackMusicie też wiedzieć, że istnieje możliwość przyciemnienia okularów korekcyjnych, by również były przeciwsłoneczne. Wystarczy wybrać jedną z dostępnych oprawek z http://www.firmoo.com/all-products.html i postępować zgodnie z instrukcją, którą znajdziecie na http://www.firmoo.com/prescription-sunglasses.html.

A tu zobaczcie jakie m.in. okulary możecie wygrać.

#OTO3574


#OTO3570

Wyniki konkursu ogłoszę na swoim blogu do 23.05.2013 r. w osobnej notce.Regulamin konkursu: 
1.Organizatorem Konkursu jest blog http://miraga80.blogspot.com
2. Sponsorem nagród jest firma Firmoo.
3. Konkurs trwa od 04.05.2013 do 19.05.2013.
4. Konkurs polega na:
a) udzieleniu odpowiedzi na PYTANIE konkursowe: "Które chcesz wygrać okulary przeciwsłoneczne Firmoo" i WKLEIĆ do nich link.
b) zostaniu obserwatorem bloga http://miraga80.blogspot.com
i/lub fanem fanpage bloga na FB Organizatora.
5. W konkursie do wygrania jest:
a) 1 para okularów przeciwsłonecznych wraz z darmową przesyłką, które można zamówić tutaj: http://www.firmoo.com/wrap-around-rx-sunglasses.html , w przypadku liczby uczestników konkursu przekraczających 50.
b) 6 vocher'ów na kwotę 20$ na okulary przeciwsłoneczne, które można zamówić tutaj: http://www.firmoo.com/wrap-around-rx-sunglasses.html , niezależnie od ilości uczestników. 
6. Zwycięscy Nagród zostaną wybrani przeze mnie. W przypadku nagrody 5.b) dodatkowo Uczestnik musi wyrazić chęć w komentarzu otrzymania takiej nagrody.
7. Wyniki zostaną ogłoszone do 23.05.2013. Jednakże zastrzegam sobie prawo do ewentualnej zmiany terminu ogłoszenia wyników.
8. Wysyłka zamówionych okularów nastąpi do krajów z listy http://www.firmoo.com/help-c-10.shtml 
9. Imię i Nazwisko zwycięscy nagrody 5. a) oraz jego e-mail zostanie przekazany firmie Firmoo w celu dalszego kontaktu i realizacji zamówienia.
10. Organizator nie pomaga przy zamawianiu okularów.
11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UDZIAŁU