niedziela, 20 marca 2022

"Genialny leń..." Kendra Adachi

Jak uprościć i ulepszyć sobie życie? Kilka praktycznych rozwiązań możecie znaleźć w poradniku "Genialny leń" otrzymanym z Taniejksiazki.pl.Tytuł: Genialny leń. Skup się na tym, co ważne, a resztę sobie odpuść

Autor: Kendra Adachi

Stron: 320

Rok wydania: 2022

Wydawnictwo Kobiece, sprawdźcie też inne bestsellery w księgarni


Moja recenzja:

Prawie każda z nas chciałby być idealną gospodynią domową, mamą, żoną i pracownicą. Jednak zdaje się, że szereg obowiązków nas przerasta. Czy da się to wszystko uporządkować, czy naprawdę wszystko musi być zrobione na tip-top?

Kendra Adachi przeprowadza nas przez szereg życiowych sytuacji, które możemy sobie w łatwy sposób uprościć. Dotyczy to m.in. codziennego ubioru, gotowania czy nawet dawania prezentów.


Autorka nawiązując do swojego życia, w ciekawy sposób przekazuje nam porady, jak można oszczędzić nasze siły i czas na wykonywaniu wielu powtarzających się czynności.

Dodatkowo wskazuje nam, że oprócz leniuchowania warto zaangażować się w to, co lubimy i umiemy robić. To takie rozwiązanie, które nazywa byciem genialnym leniem. To na czym nam zależy, trzeba pielęgnować, a resztę zwyczajnie usystematyzować.

Gdy jakaś rada wydaje nam się bezsensowna, już za chwilę autorka udowadnia nam, że nie mamy racji. To nie są suche wskazówki, ale praktyczne rozwiązania, które przywrócą w naszym bytowaniu więcej komfortu i zwiększą naszą przestrzeń życiową.

Znajdziemy tam wiele porad, które warto stosować w swoim życiu. Są to konkretne propozycje, które od razu można wcielić w życie. Może nie każde rozwiązanie nas dotyczy, ale oto właśnie chodzi, aby znaleźć swoje miejsce w tym pełnym codziennych obowiązków "pociągu".

Nie jestem fanką poradników, ale ten przeczytałam z przyjemnością i na pewno wiele z niego zaczerpnę. Cieszyło mnie też, że kilka rozwiązań z książki występuje już w moim życiu i teraz będę je stosować z jeszcze większym przekonaniem. Naprawdę chcę być w swoim życiu genialnym leniem i tego Wam też życzę ;) Sprawdźcie też inne poradniki w księgarni.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.