niedziela, 24 października 2021

Książki z otwieranymi okienkami

Zabawa w "A kuku" to zawsze interesująca aktywność dla maluchów. Z książeczkami z otwieranymi okienkami właśnie tak można się bawić.


Tytuł: 
4 pory roku. Masza i Niedźwiedź. /Pracowite lokomotywy. Tomek i przyjaciele

Seria: Książka z otwieranymi okienkami

Autor: zbiorowe opracowanie


Stron: 10

Premiera: 13.10.2021

Wydawnictwo HarperCollins PolskaMoja recenzja:

Masza przeprowadzi nas przez cztery pory roku. Z nią i z jej przyjaciółmi będziemy mogli zobaczyć, jak wygląda świat, który przeinacza się dla nas co kwartał, zataczając pełny rok. Najpierw czeka nas wiosenny spacerek z niedźwiedziami i... No właśnie, kto ukrył się w zaroślach?

To fajna zabaw w poszukiwania i rozmowę o porach roku.

Dla chłopców i dziewczynek lubiących pociągi polecam drugą książeczkę. Głównym bohaterem jest Tomek oraz jego przyjaciele.

Ta książeczka trafiła niedawno do najmłodszego chłopca w naszej rodzinie. Niespełna dwulatek z dużym zainteresowanie oglądał z ciocią wszystkie pociągi. Nawet próbował je nazywać. Każde otwierane okienko na nowo wzbudzało w nim zainteresowanie. Spokojnie mogę powiedzieć, że to udany prezent dla chłopca, który już trochę polubił ciuchcie.

To fajna przygoda pokazująca uroki kolejnictwa.


Obie książeczki w bardzo fajny sposób pomagają dzieciom się na nich skupić. To ciekawe treści z ulubionymi bohaterami dzieci. To oczywiście świetna zabawa we wspólne poszukiwanie i wspólne spędzanie czasu.


2 komentarze:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.