poniedziałek, 8 listopada 2021

"O psie, który uratował święta" W. Bruce Cameron

Twórczość W. Bruce Cameron'a poznałam od filmu "Był sobie pies", potem trafiłam na książkę "Psiego najlepszego". To pozycje, które wciągają mnie i moją córkę, więc tym chętniej sięgnęłam po nowość tego autora O psie, który uratował święta z księgarni TaniaKsiazka.pl.Tytuł: O psie, który uratował święta

Autor: W. Bruce Cameron

Stron: 288

Rok wydania: 2021

Wydawnictwo Kobiece


Moja recenzja:


Książka rozpoczyna się od codziennego dnia rodziny Goss. To zapracowany Hunter, jego żona Julianna zajmująca się domem i dziećmi, nastoletnia córka Ello niecierpiąca wszystkich na około oraz bliźniaki, którzy sieją wokół siebie zniszczenie. Na domiar wszystkiego od niedawna zamieszkał z nimi dziadek Sander z objawami depresji  i stary pies Winstead.

Akcja rozgrywa się tuż przed świętami, jednak w życiu każdego z nich coś zaczyna się sypać. I puki każdy jest skupiony tylko na sobie, sytuacja staje się coraz gorsza. Każdy z osobna mierzy się sam ze swoimi problemami, które przytłaczają  coraz bardziej.Książka doprowadza czytelnika do naprawdę dramatycznych momentów, są chwile bardzo wzruszające, mocno emocjonalne. Czy rzeczywiście mały szczeniak może tu jeszcze coś pomóc?

Tym razem nie tylko ważna będzie perspektywa z punktu widzenia psa, ale też dowiemy się, co czuje z każdych bohaterów. To ich oczami obejrzymy rozgrywającą się akcję.

Jest to książka o prawdziwej rodzinnej miłości, choć jej początek w ogóle na to nie wskazuje. Możemy liczyć na ciekawe losy bohaterów i oczywiście świąteczne motywy. Polecam Wam książkę na zbliżający się już wielkimi krokami czas przedświąteczny, który już widać w wielu sklepach. Lubicie poczuć magię świąt? Spróbujcie z psimi bohaterami W. Bruce Cameron'a. Szukajcie na nowości na TaniaKsiazka.pl.

2 komentarze:

  1. Uwielbiam tę serię. Fajna, świąteczna propozycja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie przepadam za książkami świątecznymi, ale ta brzmi bardzo fajnie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.