niedziela, 20 marca 2016

Nawilżająco-odżywczy krem do rąk i paznokci Regital

Za oknem jeszcze dość szaro, jedynie kolorytu nadają krokusy w ogrodzie. Dlatego dzisiaj o kosmetyku prezentującym się opakowaniem o żywej barwie (też krokusowej), który może trafić do damskiej torebki lub stanąć tuż obok umywalki:  
Nawilżająco-odżywczy krem do rąk i paznokci Regital.


Zawarty w kremie olejek rycynowy intensywnie nawilża, witamina E odżywia, a keratyna odbudowuje skórę dłoni i paznokcie. Krem stosowany regularnie zmniejsza skłonność paznokci do rozdwajania.

Cena: około 10
Pojemność: 100ml
Marka: Regital
Producent: Equalan Pharma Europe

Więcej informacji na stronie Diagnosis.

Skład:Moja opinia:

Krem znajduje się w tradycyjne tubce zamykanej na klik, która prezentuje się bardzo kobieco: różowy kolor, pąki róży, ładna czcionka etykiety. Krem też jest łatwo wydobyć w odpowiedniej dla siebie ilości. Można go ustawić choćby w łazience i używać po każdym myciu rąk.

Konsystencja kremu dość rzadka, delikatna i śnieżnobiała.


Krem bardzo szybko się wchłania, w sumie natychmiast i daje też od razu efekt nawilżenia. W działaniu nie jest intensywny, ale do codziennej pielęgnacji wystarczający. W składzie parafina, lecz na skórze nie pozostaje żaden widoczny film, nic nie tłuści ani nie brudzi. To taki krem na co dzień dla osób bez szczególnych wymagań, choć jako składniki aktywne wymieniane są też: olejek rycynowy, witamina E i keratyna. Przy większych przesuszeniach warto jednak poszukać czegoś bardziej tłustego

Zapach perfumowany, dość przyjemny, ale dla mnie ściśle nieokreślony, może lekko go czuć piwonią.

Znacie już ten krem? Widziałam go też w specjalnej małej wersji do torebki.

11 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.