sobota, 25 lipca 2015

Rexona Fresh Party & Rexona Stay Dance [31.07-01.08.2015 Sopot]

Kosmetyczne marki są aktywne również w wakacje, ich nie obowiązuje na szczęście sezon ogórkowy. Tym razem REXONA organizuje dwie bardzo interesujące letnie i gorące imprezy. UWAGA! Wszystko odbędzie się na sopockiej plaży.
 
Pierwsza z nich to:

#1  Rexona Fresh Party

 
31.07.2015 Start 20:00
SOPOT / Zatoka Sztuki 
 
Będzie to wieczorna impreza w rytmach klubowej muzyki serwowanej przez światowej klasy DJ’ów: Neevald, Mibro, Pequeno, Matush, Jordy Jay, Milkwish, Mibroto. A gwiazdą wieczoru będzie DJ Jerry Ropero, który na swoim koncie ma takie hity jak: Coracao, The Storm i Gipsy Woman. Na imprezie nie zabraknie również gwiazd i celebrytów, może nawet uda się Wam zrobić z nimi selfie. Możecie się spodziewać: Rafała Maślaka, Marceliny Zawadzkiej i Natalii Siwiec.

Dołącz do wydarzenia na FB TUTAJ#rexonafreshparty
 
 
 
Lato to nie tylko czas odpoczynku, ale również wielu aktywności. Nie można zapominać o ruchu i w tym kierunku zmierza także Rexona organizując już kolejnego dnia event:

#2  Rexona Stay Dance


01.08.2015 godz. 10:00 i 13:00
SOPOT / wejście na plażę 15/16

Będzie to plażowy trening tańca. A poprowadzą go laureaci You Can Dance – Brian Poniatowski i Natalia Gap. Zaproszą plażowiczów i gwiazdy do wspólnej zabawy podczas treningu Rexona Stay Dance zaaranżowanego w strefie Fit & Family na sopockiej plaży. Będzie się działo, a wszystko dla zdrowia i pewnie w rytmie świetnej zabawy.
 
Dołącz do wydarzenia na FB TUTAJ#rexonastaydance


Imprezy towarzyszą kampanii promującej jedyne w Polsce antyperspiranty z technologią motionsense™, o których możemy przeczytać:
Niezależnie od tego, z jakimi wyzwaniami się mierzysz, większymi czy mniejszymi, antyperspiranty Rexona z technologią motionsense™, pomogą stawić im czoła. Przełomowa technologia sprawia, że uwalniają świeżość przy każdym ruchu, gwarantując komfort i ochronę przed poceniem. Antyperspiranty Rexona dostępne są w różnych wariantach zapachowych, w formatach – kulka, spray i sztyft w wersji damskiej i męskiej.

Kto się z Was wybiera na któreś party? Kto będzie akurat w Sopocie?

9 komentarzy:

 1. fajnie, ja niestety nie będę mogła się pojawić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My nad morze też dopiero jedziemy w połowie sierpnia, ale dla sopockich plażowiczów szykują się tam świetne atrakcje.

   Usuń
 2. Szkoda że mam tak strasznie daleko

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna impreza,szkoda,ze mnie tam nie będzie

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł fajny, ale niestety mam trochę daleko.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.