sobota, 18 lipca 2015

Na piknik, wycieczkę, do samochodu: Antybakteryjny żel do rąk

Jak w tytule, dziś o kosmetyku idealnym na każdą podróż, czy mniejszą, większą wycieczkę, a nawet na spacer na plac zabaw. Jest to marka Profarm Lębork:
Antybakteryjny żel do rąk 

Żel antybakteryjny do mycia rąk to przyjemny w użyciu nawilżający preparat, który poza działaniem oczyszczającym jest środkiem niszczącym bakterie wirusy i grzyby bez użycia wody.

Antybakteryjny żel do mycia rąk eliminuje ponad 99,9% drobnoustrojów tlenowych bez konieczności użycia wody. Wirusy i bakterie przenoszone przez ręce są natychmiast eliminowane, w tym m.in. Salmonella, E. Coli. 

Cena: 4,80zł
Pojemność: 50ml
Producent: Profarm Lębork


Skład:


Moja opinia:

Aby użyć żelu, wystarczy odkręcić nakrętkę i posmarować aplikatorem powierzchnię skóry. A dalej wystarczy rozetrzeć go w rękach tak, jakbyśmy je zwyczajnie myli. Żel jest rzadki i przezroczysty, ale nie spływający. Trzyma się skóry, a po roztarciu momentalnie wysycha. Na dłoniach czuję coś w rodzaju odświeżenia, nic się też nie klei.


Nie śmierdzi też alkoholem (mimo że to podstawowy składnik) jak większość produktów tego typu. Zapach, który jest, znika też momentalnie.

Dla mnie jako mamy taki produkt, to niezbędnik w torebce, zwłaszcza latem. Moje dziecko często najpierw bawi się w piasku, rzuca kamyki, zbiera kwiatki rosnące na trawniku, czy też koniecznie musi pogłaskać jakiegoś kotka. A potem oczywiście chętnie by coś zjadła lub się napiła. Dlatego "ratunkiem" w takich codziennych sytuacjach jest użycie żelu antybakteryjnego. A ten jest wygodny w użyciu i dość wydajny.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ. FB TUTAJ.

Używacie takich produktów?

9 komentarzy:

 1. tez stosuje żel antybakteryjny ale innej firmy;)zapach alkoholu mi nie przeszkadza bo wiem ze dzięki temu działa;)rzecz bardzo przydatna;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu oczywiście też alkohol jest głównym składnikiem aktywnym, ale jakoś go nie czuć. choć ogólnie taki zapach i tak szybko wietrzeje.

   Usuń
 2. ja zawsze mam pod ręką żel antybakteryjny. szczególnie latem czuję, że moje dłonie są zakurzone i często sięgam po żel.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Latem przyda się zawsze dla odświeżenia.

   Usuń
 3. Taki żel na lato jest wyjątkowo przydatny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Koniecznie musimy go kupić. Na takich dłuższych wyjazdach w upalne dni bardzo się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo przydatna rzecz w ciągu dnia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.