środa, 14 sierpnia 2013

Brait Antistatic Spring Flower - opinia.

Obecnie do wycierania kurzu używam nowość firmy Dramers S.A.:
Brait Antistatic Spring Flower do walki z kurzemOpis produktu:

Nowy Brait Antistatic Spring Flower to propozycja spray’u do mebli wzbogaconego o szereg czynników antystatycznych, dzięki czemu odkurzanie powierzchni jest łatwiejsze i bardziej skuteczne.


Brait Antistatic to preparat przeznaczony do wszystkich rodzajów mebli, którego zadaniem jest nie tylko czyszczenie powierzchni i ich pielęgnacja, ale także – działanie przeciw kurzowi. Specjalna receptura, oparta na formule „Protect System+”, tworzy powłokę antystatyczną, która zabezpiecza meble i zapobiega ponownemu osadzaniu się pyłów na czyszczonych powierzchniach. Ważne jest to, że podczas sprzątania cały kurz pozostaje na ściereczce – nie dostaje się do powietrza i nie rozprasza po mieszkaniu w czasie sprzątania. Dlatego z Brait Antistatic Spring Flower można cieszyć się efektem mebli bez kurzu na zdecydowanie dłuższy czas.
Obok czynników antystatycznych, nowy spray Brait został wzbogacony także o sześć składników aktywno-pielęgnacyjnych, dzięki czemu skutecznie czyści meble oraz chroni je przez zarysowaniami, plamami czy zaciekami, dając jednocześnie przyjemny kwiatowy zapach. Sprzątanie ułatwia także kremowa konsystencja spray’u oraz wygodny w użyciu rozpylacz.

Cena: 7,99zł
Pojemność: 350ml
Producent: Dramers S.A.
Moja opinia:

Jak poprzednie moje Brait'y przeciw kurzowi i ten znajduje się w dużym pojemniku zakończonym sprayem.

To co go wyróżnia na początku oprócz niebieskiego opakowania to zapach. Tym razem kwiatowy. Znów delikatny, bardzo przyjemny. Nie duszący i na pewno nie chemiczny.
Nie muszę po jego użyciu wietrzyć całego mieszkania.
Kurz usuwa bardzo sprawnie. Dodatkowo sprawdza się również do usuwania różnych zanieczyszczeń z ławy, głównie pozostałych po posiłkach córeczki.
Jeśli chodzi o właściwości antystatyczne, to rzeczywiście działa. Oczywiście nie ma tak, że kurz nie osiada przez tydzień, ale jest lepiej. Czasem to już po paru minutach można było zauważyć warstewkę przyciąganego z powrotem kurzu. Teraz tak nie ma. Mogę cieszyć się czystą powierzchnią.Więcej informacji o marce Brait znajdziecie TUTAJ.Macie już w swoim domu Brait'a?

10 komentarzy:

 1. Lubię tego typu spraye do sprzątania kurzu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię takie produkty w sprayu. pomagają zachować czystość w domku

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Ten zapach chyba przypadł do gustu wielu osobom.

   Usuń
 4. Ciekawe jak by się spisał u mnie na moich ciemnych meblach, na których widać każdy kłaczek...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam go jeszcze, ale dużo o nim słyszałam :)
  Przydałoby mi się coś skutecznego, bo nie znoszę kurzu ;/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.