czwartek, 29 lutego 2024

Kolagen Body ReBeauty

Życie zdaje się pędzić coraz szybciej, praca-dom, praca-dom... Dlatego zawsze staram się swoje zdrowie wspomagać odpowiednią suplementacją. Tym razem wraz z Kolagenem Body ReBeauty zadbałam przede wszystkim o swoją skórę i włosy, ale także o ogólną kondycję swojego organizmu. 

Cena: 139,00 zł
Zawartość: 60 kapsułek
Producent: Body Empire 


Skład:                 /               Sposób użycia:


Moja recenzja:

Kolagen znajduje się w kapsułkach. Są one podłużne i owalne. Bardzo łatwo się je połyka i są całkowicie bezsmakowe oraz bezzapachowe. Stosuję je przez około dwa miesiące. Spożywam codziennie jedną kapsułkę po śniadaniu. Jest całkowicie obojętne dla mojego układu trawiennego. Nic nigdy się nie odbija i nie miałam żadnych negatywnych skutków związanych z ich przyjmowaniem.

Suplement Body ReBeauty zawiera kolagen rybi, który nadaje skórze jędrności i elastyczności oraz wspiera ruchomość stawów. Dzięki temu składnikowi cera może stać się gładsza, a nasze stawy dłużej zachowają pełną sprawność. 

Poza tym każda kapsułka zawiera wiele innych składników, także witaminy i minerały, które uzupełnią naszą codzienną dietę. Gdy nas niepokoi stan naszej skóry, włosów lub jesteśmy ciągle zmęczeni, oprócz wizyty u lekarza i badań kontrolnych, nie zapominajmy, że na to mogą mieć wpływ niedobory niektórych witamin i minerałów. Odpowiednia suplementacja naprawdę może pomóc.

Zawarta w kapsułce witamina C ma wpływ na naszą odporność, witamina A i biotyna wpływa na stan naszych włosów (u mnie naprawdę przestały mniej wypadać), a cynk i selen poprawia kondycję naszych paznokci.

Znajdziecie tu zestaw składników, które wspomagają zdrowie i urodę. W rankingu na 45 kolagenów urodowych Body ReBeauty zajmuje pierwsze miejsce.


Pamiętajmy, że suplementy nie zastąpią prawidłowej diety, ale mogą skutecznie ją uzupełnić.

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.