sobota, 2 września 2023

Komiks: Królik kontra Małpa - początek najzabawniejszej potyczki w historii!

Teraz natomiast pokażę Wam komiks całkiem inny niż wszystkie dotychczas. To opowieść o świecie zwierząt, ale w wymiarze ciągłej walki między głównymi bohaterami.


Tytuł: Królik kontra Małpa. Tom 1

Scenarzysta/Ilustrator: Jamie Smart

Stron: 32

Wydawnictwa Egmont


Moja recenzja:

To pierwszy tom przygód Królika i Małpy oraz pozostałych zwierząt mieszkających w lesie. Przygoda rozpoczyna się od wysłania Małpy w kosmos. Niestety nie do końca to się udaje i zwierzę trafia przez pomyłkę do zwykłego lasu. Niestety sama Małpa tego nie wie i wciąż próbuje podbić kosmos (tu faktycznie las) i kosmitów (mieszkańców lasu). Jego działaniom próbuje przeciwstawić się mieszkającym tam Królik.


Każda historyjka kończy się w nieprzewidywalny sposób. To zabawne perypetie zwierząt, które próbują postawić na swoim. Jedną z postaci, które pomagają Małpie w zostaniu królem lasu, jest genialny Skunks.

Rysunki są bardzo ciekawe. Na samym końcu komiksu znajdziemy małą instrukcję krok po kroku jak samemu namalować postacie Królika i Małpy. Ciekawa jestem, czy Wam się uda.


Jeśli spodobały się Wam przygody Małpy i Królika, to już możecie wypatrywać kolejnego tomu ich losów "Królik kontra Małpa i inwazja ludzi" - Będziesz śmiać się w twarz niebezpieczeństwu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.