sobota, 13 listopada 2021

Casio SPORTOWY ZEGAREK ILLUMINATOR

W obecnych czasach zegarek częściej pełni funkcję biżuterii lub gadżetu niż prawdziwego czasomierza. Każdy wyposażony w swój smartphone przy pomocy tego właśnie urządzenia sprawdza najczęściej która jest godzina. Jednak ja uważam, że prawdziwy mężczyzna nie powinien rezygnować z klasycznego zegarka na rękę. Dlatego swojego męża ostatnio obdarowałam takim elektronicznym zegarkiem.


Sportowy Zegarek Illuminator
Marka: Casio
Numer modelu: Casio AE2000W-1AV
Grubość tarczy zegarka: 1,4 cm
Waga: 60 g


Jest to zegarek dedykowany sportowcom. Mamy tu do dyspozycji świetny stoper oraz minutnik - odpowiednie dla każdego biegacza. Z łatwością zmierzymy sobie życiówkę czy tempo biegu. Ważna jest też wodoodporność (water resist 200). Klasa wodoszczelności wynosi 200 metrów. Pozwala to na pływanie i nurkowanie z akwalungiem czy zwyczajnie na basenie. Spokojnie więc można uprawiać w nim wiele sportów wodnych. Dla mojego męża liczy się przede wszystkim to, że może go zabrać na ryby bez obaw, że uszkodzi się w przypadku zalania wodą. Przynajmniej nie zagubi się już z czasem na łódce.

Ten zegarek na rękę to także świetne rozwiązanie dla podróżujących, którzy przemieszczają się między różnymi strefami czasowymi. Wystarczy przełączyć jednym przyciskiem, aby wiedzieć, jaki jest czas w Paryżu, Londynie czy w Nowym Jorku. Nie ma obawy, aby spóźnić się na samolot. Prosta obsługa, a tak wiele funkcji. 

Do ustawienia jest także 5 indywidualnych alarmów, które mogą działać jednorazowo lub codziennie. Budzik do pracy czy ważny sygnał do wyjścia na spotkanie, to wszystko możemy ustawić w tym jednym urządzeniu.

W nocy używamy specjalnego podświetlenia, które świeci bardzo krótko, aby nie zużywać zbytnio baterii. Ale możemy też ustawić je na 3 sekundy. Dodatkowo do zegarka została dodana bateria, która ma gwarancję aż 10 lat. Takie połączenie ze znaną marką Casio zapewni na pewno wiele lat odmierzania czasu.

Dlaczego uważam zakup tego zegarka za świetny pomysł na prezent? Przede wszystkim jest to bardzo dobrej jakości czasomierz. Dodatkowo mogłam zamówić go na stronie sklepu ze specjalnym grawerem. Jestem już od dawna fanką personalizowanych prezentów, więc od razu skorzystałam z takiej możliwości. Ja zamówiła go dla mojego męża z pewnej specjalnej okazji i dodałam do tego grawer. Dzięki temu prezent stał się bardziej osobisty i wyjątkowy. Możemy wygrawerować do dwudziestu dowolnych znaków, na co tylko mamy ochotę. Od razu też warto dobrać do niego specjalne czarne etui podróżne.

Zegarek jest bardzo funkcjonalny, a wygląd ma nowoczesny. To idealne połączenie dla współczesnego mężczyzny, który ceni sobie praktyczne rozwiązania oraz wygodę.

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.