wtorek, 3 marca 2020

Magazyn Bing dla ciekawego maluszka

Warto dzieci zachęcać do różnych aktywności związanych z ich ulubionymi postaciami. Tym razem propozycja dla fanów króliczka Binga. Ze specjalnym magazynem będą mogły spędzić ciekawie czas.


Tytuł: Bing
Redaktor naczelna: Jolanta Tomala
Nr 2/2020
Stron: 32+4
Wiek: +2
"W numerze 2/2020 fani króliczka i jego przyjaciół znajdą kolorowanki, tutorial domku dla kaczek i poznają literkę C. Będą też mogli posłuchać historii „Bańki mydlane” i „Bąbelkowa kąpiel” oraz poćwiczyć liczenie. Do magazynu będą dołączone pacynki Binga i Flopa.

Przygody króliczka Binga większość dzieci zna z bajek, które można było oglądać w różnych telewizjach, m.in. na  MiniMini+. To miły i uroczy przedszkolak, który bawi i uczy.

Magazyn Bing to wiele różnych aktywności dla najmłodszych. Mogą zacząć od kolorowanek i dorysowanek. Nie zabraknie też nauki. Pojawią się elementy geometrii, czyli poznawanie kształtów. Będzie liczenie. Dzieci poznają też literkę C.

Dwumiesięcznik jest wydawany na specjalnym papierze do rysowania i kolorowania.
 
Po otwarciu strony 10 i 11 pojawi się nam gra planszowa. Wystarczą pionki z jakiejkolwiek gry i kostka, i już można zacząć wyścigi. Po drodze czekają na maluchy dodatkowe zadania.

Co jeszcze czeka dzieci z nowym magazynem "Bing"? Mogą zrobić z pomocą rodzica domek dla małej kaczuszki. Wystarczą nożyczki i klej.

Oczywiście nie zabraknie też wesołych przygód Binga i jego kolegów. Będą to przyjemne historyjki o bańkach mydlanych i bąbelkach w kąpieli. A na dodatek do magazynu zostały dołączone dwie pacynki (Bing i Flop), które można nałożyć na paluszki i odgrywać fajne scenki.

Taki magazyn to wiele możliwości, które pozwolą się dziecku dobrze bawić i jednocześnie rozwijać. 

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.