sobota, 8 grudnia 2018

Fotoksiążka i fotokalendarz pod choinkę

Udanych pomysłów na prezent na Mikołajki i pod choinkę jest wiele. Mogą to być kosmetyki, książki, dla dzieci zabawki edukacyjne. Jeśli natomiast chodzi o rodzinny prezent, to u nas zawsze sprawdzają się prezenty bardzo osobiste. Tym razem polecam fotoksiążkę i fotokalendarz stworzony wraz z Colorland.

Samo przygotowanie takiego prezentu nie jest trudne, ale jeśli oczekujemy idealnego efektu, to już czeka Was pracochłonna robota. Mnie najwięcej czasu zawsze zajmuje wybranie zdjęć, które będzie zawierać moja osobista fotoksiążka. Próbuję z każdego ważnego wydarzenia, każdej ciekawej wycieczki wybrać te najlepsze zdjęcia. W końcu muszą przedstawiać nas najlepiej i w najlepszych klimatach. 

Kilka chwil zajęło mi też wybranie odpowiedniego szablonu. U mnie to "Uniwersalna lawenda". Uwielbiam te kwiaty, w dodatku kwitły w tym roku w naszym ogrodzie. Spodobał mi się styl szablonu, ale oczywiście podczas wrzucania zdjęć jeszcze wiele zmieniłam. Samo projektowanie odbywało się bardzo intuicyjnie. Na każdej stronie umieściłam tyle zdjęć, ile chciałam. Modyfikowałam w łatwy sposób ich rozmiar, dodawałam podpisy i daty. W ten sposób powstała jedyna w swoim rodzaju pamiątka z życia naszej rodziny.

Sama fotoksiążka jest oprawiona w twardą oprawę, a każda karta to lśniący gruby papier. Produkt finalny przerósł moje oczekiwania i spodobał się bardzo mojej rodzinie.

Fotokalendarz tworzy się już krócej. Tu potrzebuję zaledwie 12 zdjęć, ewentualnie jakieś dodatkowe na samą okładkę. Ja wybrałam format A3, więc fotografie muszą być wysokiej jakości. W takim kalendarzu dodałam też nasze osobiste ważne daty, wszystkie nasze urodziny, imieniny, wszelkie rocznice. 

Przydatne było wybranie podstawowego szablonu. Ja wybrałam "Tęczowy folk". Jednak w trakcie projektowania wiele stron zmieniłam, nadając im indywidualnego charakteru za pomocą dostępnych w programie projektowym clipartów. 

Zdjęcia można powiększać i przesuwać do woli. Kiedyś zamawiałam taki kalendarz na innej stronie i tam wielkość fotografii była bardzo ograniczona. Przyznam się, że bardzo mnie to irytowało. W Colorland mogłam zaszaleć. Format A3 doskonale prezentuje się teraz na mojej ścianie. 

Kalendarz personalizowany to również doskonały prezent dla babci i dziadka, a dla reszty rodziny można sprezentować kod na taki produkt. Niech sami uwiecznią swoje najważniejsze momenty na kartkach kalendarza lub książki.

Na koniec mam dla Was niespodziankę: 
specjalny kod rabatowyKLNDVCKL
na fotokalendarz A3 pion/poziom
który obniża cenę z 35 zł do promocyjnej ceny 19 zł za sztukę
- do wykorzystania w sklepie www.colorland.pl.

*kod rabatowy ważny do 31.01.2019 r.

6 komentarzy:

  1. Takie personalizowane upominki to też świetny pomysł na Dzień Babci i Dziadka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię dawać tego typu prezenty. Moja przyjaciółka dostała na urodziny fotoksiążkę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie fotoksiążki są niesamowitą pamiątką :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.