sobota, 29 czerwca 2013

Reypol - przesyłka spożywcza.

Ta przesyłka ucieszyła nie tylko mnie, ale również mojego męża. Chyba trochę znudziły mu się już paczuszki z kosmetykami, dlatego też tak zareagował na spożywkę. Tym razem mogę Wam pokazać produkty przesłane do mnie od firmy Reypol.


Piszą o sobie:
REYPOL jest spółką rodzinną powstałą na przełomie 1991/1992 roku. Producent szerokiego asortymentu przetworów owocowo-warzywnych, przypraw i koncentratów. W swojej ofercie posiada bogatą gamę produktów przeznaczonych dla zakładów gastronomicznych i piekarni, stanowiących półprodukty w dalszym procesie produkcyjnym.
Do produkcji wykorzystywane są surowce z terenów ekologicznie czystych objętych Kazimierskim Parkiem Krajobrazowym. W wyniku prowadzonych inwestycji, postępu technicznego i technologicznego nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Dostosowując się do nowych potrzeb rynku firma rozszerzyła swoją działalność o kolejne segmenty świadczonych usług.


A co będę próbować? Zobaczcie:
Musztarda Firmowa kremska popularna 500 g
Jabłka prażone 900g
Ketchup ziołowy do pizzy 500g
Sos węgierski 300g
Sos paprykowo-czosnkowy300g


Myślę, że zainspirują mnie te produkty do zrobienia czegoś smacznego w mojej kuchni. I na pewno powiem Wam jak to smakowało, a najlepiej też i pokażę :)

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Są też na FB TUTAJ.


Znacie może już produkty tej firmy?

14 komentarzy:

 1. Życzę smacznego, mieliśmy te produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O smacznego życzę :) udanego smakowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję przesyłeczki, smacznego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ochotę na takie prażone jabłuszka. Smacznego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. hehe z tym tekstem o mężu to co najmniej jakbym słyszała Dawida... też najbardziej cieszy się na te spożywcze testowania xd

  Pozdrawiam, Magdalena z www.testandwrite.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę udanego testowania, oby było jak najsmaczniejsze:) w wolnej chwili zapraszam do mnie na http://ourloveourpassion.blogspot.com/ :) Obserwujemy? Chętnie wpadnę tu jeszcze nie raz:*

  OdpowiedzUsuń
 7. ciekawe jak smakują te sosy:D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.