wtorek, 8 sierpnia 2023

Kraina Lodu. Oficjalny Magazyn 8/2023

W kioskach pojawiło się już nowe czasopismo "Kraina Lodu. Oficjalny Magazyn 8/2023" wydane z okazji 10-lecia tej krainy. Znajdziecie je także na stronach Wydawnictwa Egmont.


Tytuł: Kraina Lodu. Oficjalny Magazyn 8/2023
Redaktorka naczelna: Jolanta Tomala
Stron: 24
Data premiery: 08.08.2023
Wydawnictwo Egmont


 

"W tym numerze: 
Nowe komiksy:
„Niebiańskie przebudzenie”, „Domowik” i „Lutnia Kristoffa” 
Gra: Karty na stół! 
Zabawa: Zbuduj poduszkowiec 

A ponadto: 
• Wesołe zadania z bohaterami Krainy Lodu 

PREZENT: PORTFELIK I POMPON


Moja recenzja:

Ten magazyn to świetna gratka dla fanek filmu "Kraina Lodu". W środku znajdą ciekawe przygody mieszkańców tej mroźnej krainy. "Niebiańskie przebudzenie" to krótkie opowiadanie o dzieciństwie sióstr. Gdy były małe, zamarzyły sobie zobaczyć zorzę polarną. Użyły trochę swojego sprytu i magii, aby spełnić swoje marzenie. Druga historia "Domownik" opowiada o wielkich przygodach Olafa... Trzecia opowieść to natomiast "Lutnia Kristoffa". 

Co jeszcze znajdziemy w środku? Wiele aktywizujących zadań, są to m.in.: połącz taki sam, labirynt, co nie pasuje.

Ciekawym dodatkiem są karty do gry, które można wyciąć i zacząć zabawę. Do wyboru mamy dwie gry: Sparowanych (czyli rodzaj gry memo) i Snapa. Najpierw dziecko może samodzielnie powycinać karty, a potem możemy wspólnie rozgrywać wiele turniejów karcianych.

Na koniec zostawiłam to, co na pewno spodoba się niejednej dziewczynce tej małej i pewnie też trochę większej. Mamy tu śliczny portfelik z wizerunkiem Elsy i Anny, bransoletkę i breloczek z pomponikiem. Co najbardziej się Wam podoba?

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.