środa, 27 listopada 2019

Smart Eco Wash - co to za listki do prania?

Robiąc w domu pranie, korzystałam już z różnych środków. Przetestowałam wiele proszków, płynów i kapsułek do prania. Ostatnio sięgnęłam po Listki do prania 2w1 Smart Eco Wash, które od innych preparatów mają wyróżniać się składem. Czy takie pranie bardziej eco sprawdziło się u mnie?Smart Eco Wash – listki do prania 2 w 1, bezzapachowe (40 prań)
(ulepszona wersja listków Dizolve)
waga 1 listka: 3 g
Producent: Aureus Polska Sp. z o.o.
Więcej o listkach przeczytacie na stronie smartwash.pl

Smart Eco Wash – listki do prania

Składniki:
5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne
<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne
<5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne
metylochloroizotiazolinon
metyloizotiazolinon
hipoalergiczny zmiękczacz do tkanin: gliceryna roślinna
lekki olej mineralny

Moja opinia:

Listki znajdują się w kartonowym pudełku. Jest ich w sumie 40 sztuk. Są połączone po dwa, ale bez problemu można je od siebie oderwać.To bardzo wygodny w użyciu środek do prania. Wystarczy włożyć na dno bębna pralki jeden listek przy praniu do 4 kg lub 2 listki przy praniu odzieży o wadze powyżej 4 kg.


Preparat rozpuszcza się całkowicie. Na odzieży nie pozostaje po nim żaden ślad. Ten środek piorący nadaje się u mnie do codziennego prania rzeczy bez trudnych plam. Bez problemu pozbędziemy się zwykłego brudu i potu. Pranie jest też odpowiednio miękkie.


Są to listki bezzapachowe, więc po praniu odzież nie pachnie niczym. Mnie osobiście to nie przeszkadza, bo i tak najbardziej lubię zapach prania suszonego na wietrze. Szkoda tylko, że ze względu na pogodę ostatnio coraz częściej suszę odzież w domu lub na strychu. Natomiast jeśli lubicie, aby Wasze pranie pachniało mocno i wyjątkowo, to polecam Luksusowe perfumy do prania Smart Wash. Wtedy otrzymacie mocny i długotrwały zapach już po wysuszeniu.

Ich głównym atutem jest skład. Produkt zawiera 53% składników naturalnychZa zmiękczanie prania odpowiada zawarta w listkach gliceryna roślinna. Listki natomiast nie zawierają: rozpuszczalników, parabenów, fosforanów, wypełniaczy i substancji pieniących. Dzięki temu są bezpieczniejsze od wielu proszków do prania dla ludzi oraz środowiska. To preparat hipoalergiczny i ekologiczny. 

Znacie już listki Smart Eco Wash? 

4 komentarze:

  1. Owszem znam i mam je w swojej łazience. Dokładnie te same.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam wcześniej o takim produkcie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie spotkałam się jeszcze w żadnym sklepie z tymi listkami. Póki co widziałam takie tylko na zagranicznych blogach.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.