poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Fotoksiążka klasowa z Printu

Nasze codzienne i wyjątkowe chwile z życia uwieczniamy w fotoksiążakch. Praktycznie co roku tworzę coś nowego. Najwięcej jest tam zdjęć z imprez okolicznościowych oraz z wyjazdów wakacyjnych.  Przeglądając ostatnio pliki ze zdjęciami, trafiłam na sporo fotek, które nie znalazły się jeszcze w żadnej takiej książce. Są to momenty pokazujące wydarzenia z życia mojej córki jako ucznia. To ważne chwile, dlatego w końcu i one znalazły miejsce w wyjątkowej publikacji od Printu.

Tym razem projektowanie nabrało innego wymiaru. Fotoksiążka szkolna zwraca szczególną uwagę na moją córkę, ale też na jej całą klasę i szkołę. Zdjęcia, które wybrałam to najważniejsze chwile, czyli: rozpoczęcie roku szkolnego, pasowanie na ucznia, udział w konkursach, Mikołajki, wycieczki. Na szczęście szkoła zawsze uwiecznia te momenty.

Ważny jest też wybór odpowiedniego szablonu. Ja skorzystałam z kategorii - szkolne. Tam znalazłam poniższy projekt.

Szablon: Zakończenie szkoły
Format: 25x20
Oprawa: twarda
Papier: błyszczącyJeśli chodzi o program do edycji fotoksiążki na stronach Printu, to jestem z niego zadowolona. Na początku myślałam, że nie da się edytować niektórych rzeczy, ale wystarczyło tylko przełączyć na tryb ekspercki za pomocą jednego kliknięcia i już mogłam swobodnie dostosować wybrany szablon do moich potrzeb. Każda strona to tyle zdjęć, ile potrzebuję, to także podpisy i gify nadające osobistego charakteru. Zawsze pamiętam też o dodaniu odpowiednich dat.

Pełny efekt mogłam oglądać po wydrukowaniu mojego zamówienia i dostarczeniu go przez firmę kurierską. Przesyłka została bardzo ładnie zapakowana. Specjalne pudełko zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ostatnio w nim przewieźliśmy nasz nowy album, aby pokazać go także dziadkom. Twarda oprawa, błyszczące kartki, a przede wszystkim piękne zdjęcia, to wszystko razem skomponowało się w niepowtarzalne wspomnienia.

Gdy stworzymy taki album ze zdjęć klasowych, to może on posłużyć także jako forma podziękowania dla wychowawcy. Taka fotoksiążka dla nauczyciela, to świetny prezent na zakończenie roku szkolnego. W przykładowych szablonach znajdziecie odpowiednie projekty. Tam można wrzucić zdjęcia każdego z uczniów, dopisać treść osobistych podziękowań oraz dodać miejsce na podpisy wszystkich dzieci.

Myślę, że udało mi się stworzyć dla mojego dziecka wyjątkową pamiątkę.

Co myślicie o takich klasowych fotoalbumach?

6 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.