piątek, 7 września 2012

BATON MUSLI WIELOZBOŻOWY z owocami żurawiny i czerwonej porzeczki - moja ocena.

Niedawno otrzymałam słodką przesyłkę, w której znajdował się :BATON MUSLI WIELOZBOŻOWY z owocami żurawiny i czerwonej porzeczki beauty line z firmy OTMUCHÓW.
 


I o tym dziś będzie moja krótka recenzja :).

Na opakowaniu czytamy:
Receptura oparta na bazie mieszanki różnych gatunków zbóż, owoców żurawiny i czerwone porzeczki, dzięki którym charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika pokarmowego niezbędnego składnika codziennej diety.
 
 

Cena: niestety nie znalazłam
Waga: 40g
Producent: Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.
 
Skład:
 
Syrop glukozowy, płatki owsiane 15,9%, żurawina suszona 12,4% (żurawina, cukier, olej słonecznikowy), otręby owsiane, mąki zbóż (pszenna pełnoziarnista 6,5%, pszenna), tłuszcz roślinny utwardzany, miód, inulina, porzeczka czerwona liofilizowana 4,4%, maltodekstyna, otręby pszenne, substancje utrzymujące wilgoć, syrop sorbitolowy, glicerol; cukier trzcinowy, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, błonnik owsiany, emulgator: lecytyna sojowa.
 

 

Moja ocena:
 Batonik jest bardzo smaczny i mięciutki. Zawiera bardzo wiele różnych ziaren. A owoce żurawiny i porzeczki przełamują ten cały smak zbożowy. Nie jest za słodki, co często się zdarza w batonach. Jedyny minus to tłuszcz utwardzany w składzie, ale chyba trudno teraz znaleźć produkty wolne od tego składnika.
No i z trzech batonów nie ma już śladu po żadnym. :)

TUTAJ możecie znaleźć więcej informacji na temat produktów firmy OTMUCHÓW.Lubicie batoniki wielozbożowe?
Ja jadłam jeszcze takie lidlowe, ale były z polewą i bardzo słodkie.

5 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.