piątek, 11 maja 2012

DOMEK Z TEKTURY NAS CIESZY.


Jak pisałam blog ten ma również dotyczyć mojej dwuletniej córci. Dziś przedstawiam jej nowy nabytek w formie zabawki. Przyszedł w dużym kartonie.

Jest to biały domek tekturowy Kid Eco dla mojej Małej (90x67,5x128).

Cena w internetowym sklepie wynosi około 120,00 zł.
Na szczęście wygrany w konkursie, więc kosztował mnie tylko trochę czasu.
www.ecofun.com.pl


Z montażem poczekałam na męża. Bardzołatwo się go składa, ale chciałam, by z córcią razem mieli tą frajdę. Każdy da radę, nie trwa to dłużej niż 5 minut.
Domek jest cały biały, więc można go pomalować samemu lub z pociechą, gdy będzie większa. Na razie mąż namalował trochę dachówek. Może przykleimy jakieśnaklejki? Córcia pokolorowała w środku ściany. :)

Mała strasznie się ucieszyła. Na razie jeszcze cały, choć bardzo przy nim wariuje. Wrzuciłam jej tam kilka maskotek, by tam zamieszkały. Ciągle wchodzi jednymi drzwiami, a drugimi wychodzi. Najgorzej było, gdy nam kazała tam wchodzić i siedzieć bez końca.
Taki domek to dobra alternatywa dla plastikowego, który jest znacznie większy i kosztuje, jak widziałam w markecie około 300,00 zł.

Jednak czy cena 120,00 zł za tekturę, to trochę nie za dużo. Zwłaszcza, że zabawka wyprodukowana została w 80% z surowców wtórnych i w 100% biodegradalna. Chyba płaci się za pomysł. No i dla większego bezpieczeństwa najmłodszych w konstrukcji zastosowano tzw. „bezpieczne krawędzie”. Rzeczywiście nie można się skaleczyć.

Oprócz tego domku firma ma również inne konstrukcje w sprzedaży, m.in.:

- igloo,
- rakieta,
- wigwam,
- teatrzyk,
- garnizon,
- forteca,
- zamek księżniczki,
- pałac księżniczki.

Złóż, pomaluj, baw się.

1 komentarz:

  1. ACH,AZ WROCIŁAM WSPOMNIENIAMI DO CZASOW DZIECINSTWA,MOJA CORCIA MA 13LAT I JUZ ZBYT POZNO NA TAKI DOMEK :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.