poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Zapowiedź DREAMS Wydawnictwo - kwiecień 2018

Kwiecień obfituje w nowości wydane przez DREAMS Wydawnictwo.


„Kwiaty Boga. Prawdziwe historie”, wybór tekstów: Małgorzata Kotwica

– premiera – 5.04.2018 r.
"Książka Kwiaty Boga zawiera prawdziwe historie kobiet, które spotykając się na co dzień z pogardą i niezrozumieniem społeczeństwa, są w istocie bohaterkami swojego życia… i życia swoich dzieci; które powstając z popiołów, na własnych barkach udźwignęły ciężar, na jaki wielu boi się nawet spojrzeć.


„Mietek i tajemnica starej willi” Marta H. Milewska
– premiera – 12.04.2018 r.
"To miały być najlepsze wakacje w ich życiu. W nagrodę za świetną grę trener zorganizował całej drużynie obóz piłkarski z najsilniejszym klubem w mieście. Wszystko dla nich – nowoczesny hotel, baseny i wypasione boiska. Miały być… no właśnie. 
Ale – jak to mówi babcia – w życiu pewne są tylko zmiany. Kiedy nic nie jest takie, jak miało być, może się okazać, że to właśnie będzie początek czegoś wyjątkowego. Zwłaszcza gdy ma się jeszcze na głowie dziewczyny, które niczego się nie boją! Nawet „nawiedzonych” miejsc!

„Przystań Nadziei” Irene Hannon

– premiera – 24.04.2018 r.
"Tracy Campbell nigdy nie chciała wyjeżdżać z Przystani Nadziei w pochmurnym Oregonie ani opuszczać należącej do jej rodziny od trzech pokoleń sielskiej plantacji żurawiny, na której dorastała. Jednak perypetie życiowe (i miłosne) pokrzyżowały jej plany. Kiedy tragiczne wydarzenia ponownie wywracają jej świat do góry nogami, postanawia wrócić do rodzinnego miasta i dźwignąć kulejącą plantację. Nie ma w planach kolejnej miłości…


„Skrzydła nadziei” Bonnie Leon 

– premiera – 10.04.2018 r.
"Chociaż Kate Evans jest kobietą w „męskim” zawodzie, plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych alaskich pilotów. Gdyby tylko jej życie osobiste nie było tak skomplikowane… Rozdarta między uczuciem do Mike’a Conlina, kolegi po fachu, i lekarza Paula Andersona, marzy o pokoju serca. Kiedy jednak dochodzi do strasznego nieszczęścia, być może los podejmuje decyzję za nią? (...)

„Zaginiona ” Lisa Harris

– premiera – 17.04.2018 r.
"Agentka specjalna Nikki Boyd nie jest zazwyczaj wzywana w przypadku popełnienia morderstwa; jej domenę stanowią śledztwa w sprawie osób zaginionych. Kiedy jednak w domu położonym na spokojnych przedmieściach Nashville dochodzi do podwójnego zabójstwa, a właściciele posesji znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, Nikki rozpoczyna dochodzenie mające wskazać aktualne miejsce pobytu Maca i Lucy Hudsonów...
Książki przede wszystkim o kobietach i miłości, na co się skusicie?

2 komentarze:

  1. "Przystań nadziei" wydaje mi się być ciekawa :)
    http://whothatgirl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Stawiam na Kwiaty Boga i Zaginioną :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.