środa, 25 kwietnia 2018

Orzeźwiające żele pod prysznic Rexona (women, men)

Najlepszym sposobem na pobudkę o poranku jest dla mnie prysznic. Oczywiście zimny by nas szybko przebudził, ale ja wolę ciepły, nawet gorący z kosmetykami, które swoim wyrazistym zapachem mnie orzeźwią. Takie produkty wprowadziła właśnie Rexona. Są to odświeżające żele pod prysznic dla kobiet m.in: Orchid Fresh, Aloe Fresh oraz dla mężczyzn: Quantum 2w1 (żel+szampon), Cobalt 2w1 (żel+szampon).

"Żele mają różnorodne nuty zapachowe, orzeźwiają skórę i zapewniają niezwykle odświeżający prysznic...

Cena rekomendowana: 11,99 zł
Pojemność: 400 ml
Marka: Rexona
Producent: Unilever

Skład:
Moja opinia:

Mamy tu dużej pojemności plastikowe butelki z kolorowymi żelami. Razem wyglądają bardzo ciekawie, są to ładne intensywne barwy.


Żel Orchid Fresh fantastycznie się pieni, ale jeszcze lepiej pachnie. Zapach dzikiej orchidei oraz tropikalnych owoców można rzec, że mnie wręcz rozpieszcza. Jest to bardzo kobiecy zapach, który uwielbiam. Świetnie oczyszcza skórę i rozbudza o poranku.

Drugi (Aloe Fresh) to połączenie świeżości aloesu i mandarynki z mentolem. Zapach lekko cytrusowy, który uwalnia się podczas kąpieli. Żele są dodatkowo bardzo wydajne dla mnie.

Wersje męskie trafiły w ręce mojego męża, przynajmniej nie będzie podkradał moich kosmetyków. Zarówno ten niebieski z nutami drzewa sandałowego, lawendy i z mentolem, jak i ten zielony z dodatkiem cytryny, białego drewna oraz piżma przypadły mu do gustu. 

Są to kosmetyki uniwersalne. Nadają się jednocześnie do mycia ciała oraz do włosów. Akurat mój mąż lubi takie produkty 2w1. Ma krótkie włosy, więc poranny prysznic chętnie łączy z szybkim myciem głowy. Wielki plus też za dużą pojemność, bo w jego rękach kosmetyki szybko się zużywają. Mamy tu dwa ciekawe zapachy, oba orzeźwiają, a ten z mentolem najbardziej.

Znacie już nowe kosmetyki Rexony? Któryś spodobał się Wam szczególnie?

6 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.