wtorek, 24 kwietnia 2018

"Panny młode. Wiosna" R. Hauck, L. Worth, M. Moseley

Obecna pora roku to czas, w którym wszystko rodzi się na nowo do życia, rozkwita, nabiera barw. Czy wiosenna część książki "Panny młode..." opowie o miłości w taki właśnie sposób? Tytuł: Panny młode. Wiosna
Autorzy: Rachel Hauck, Lenora Worth, Meg Moseley

Data wydania: luty 2018
Stron: 416
Wydawnictwo DREAMS


Moja recenzja:

Książka to trzy oddzielne opowiadania napisane przez trzy różne autorki. To co je łączy, to przyszłe panny młode pojawiające się w każdej z części. 

Pierwsza z nich to amerykanka Susanna Truitt, która ma poślubić w MARCU króla Brightonii Nathaniela II. Kolejna to Stella Carson, która czeka na zaślubiny w KWIETNIU z żołnierzem Marshallem Hendersonem, który ma właśnie wrócić z wojskowej misji. Trzecia zaś to Ellie Martin, która w MAJU ma szansę na ślub z "kowbojem" z Atlanty. Każdą z tych kobiet podczas radosnego oczekiwania na ślub spotyka wielka przeszkoda. 

Są to historie o prawdziwej miłości, o walce o nią i z samym sobą. Przyszłe panny młode muszą się zmierzyć z przeciwnościami losu i podjąć decyzje dotyczące ich reszty życia. Chociaż otaczają je bliskie osoby, to zdaje się, że z problemami muszą zmierzyć się same.

Na szczęście ich partnerzy to także bohaterzy, którzy podejmują walkę o ich związek, o miłość! Wszystko to odbywa się na tle pięknej wiosennej przyrody. Nie brakuje też modlitw i wiary w Boga.

Jest to wzruszająca i ciepła lektura, każdą powiastka jest inna, ale każdą czyta się równie przyjemnie. Polecam szczególnie do czytania obecnie na świeżym powietrzu.

Więcej na Wydawnictwo DREAMS.

3 komentarze:

 1. Może to być coś dla mnie na odstresowanie po ciężkim tygodniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, spokojnie można się zrelaksować przy tej książce.

   Usuń
 2. Jak dobrze, że Panie z owej książki nie walczyły o miłość same... bo jak dwoje chce to musi być dobrze ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.