niedziela, 11 grudnia 2022

Zimowe zeszyty zadań z naklejkami

Grudzień to czas przygotowań do nadchodzących świąt. Dzieci w tym czasie mogą sięgnąć po zimowe zadania.Tytuł: Bing. Zimowy zeszyt zadań z naklejkami

Cocomelon. Zimowy zeszyt zadań z naklejkami

My Little Pony. Nowe pokolenie. Zimowy zeszyt zadań z naklejkami


Autor: opracowanie zbiorowe /opracowanie zbiorowe / Beata Żmichowska

Ilustracje: Acamar / Moonbug / Hasbro

Stron: 24

Wydawnictwo HarperCollins Polska


Moja recenzja:

Na początek Bing. Ten dobrze już nam znany króliczek - przeprowadzi nas przez świąteczne kolorowanie i rozwiązywanie zadań. To książeczki przeznaczone dla dzieci w wieku 3-7 lat.


Jakie czekają tam na dzieci zadania? Na przykład: rysowanie po śladzie, gra Ruszaj się, połącz w pary, rozróżnianie pojęć mały i duży. To wszystko w świątecznym klimacie z choinkami i prezentami w tle. To super zabawa z bohaterami bajki Bing. Do tego w środku całe dwie strony naklejek do wyklejania.
Kolejny zeszyt dla maluszków to przygoda z Cocomelonem. 


Tam znajdziemy zadania z piernikami, które możemy samodzielnie ozdobić. Natomiast zadanie typu połącz kropki związane jest ze śnieżynką. Tutaj dzieci czeka wiele zimowych zadań, gdzie będą rysować, łączyć i naklejać. 

Trzeci zeszyt to kucyki My Little Pony - nowa generacja.


Co nas tu czeka? W tej pięknej bajkowej scenografii dzieci będą rozwiązywać ciekawe zadania. Piękne ilustracje ulubionych postaci na pewno zachęcą je do tych różnych aktywności. Takie zimowe ćwiczenie małej motoryki, to też świetna zabawa i ciekawe spędzanie czasu.
Który z zeszytów spodobałby się Waszemu dziecku?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.