czwartek, 1 października 2020

Trolle 2 - bajki i nie tylko

Jeśli znacie przygody Trolli, to wiecie, że to bardzo kolorowy i magiczny świat. To kraina śpiewu i radości, i tego właśnie nam dziś potrzeba. Powstał nowy film Trolle 2 i pojawiły się przy okazji nowe pozycje książkowe właśnie z tymi bohaterami.

Tytuł: Trolle 2. Moje bajeczki o trollach 
Stron: 112

Tytuł: Trolle 2. Nowa kolekcja bajek 
Autor: David Lewman
Ilustrator: DreamWorks
Stron: 128

Tytuł: Trolle 2. Koloruj i naklejaj
Stron: 24

Data premiery: 09.2020
Wydawnictwo HarperCollins Polska


Moja recenzja:

Poppy i Mruk oraz pozostałe trolle to tak sympatyczne postacie, że każda bajka z nimi będzie odpowiednia do czytania dla Waszych maluchów. To krótkie historyjki, które można im opowiadać na dobranoc, ale także stosować jako ciekawy przerywnik w czynnościach dnia codziennego."Trolle 2. Nowa kolekcja bajek" to kolejne ciekawe historyjki przepełnione muzyką, śpiewem oraz wielką przyjaźnią. Trolle zawsze są skłonne pomagać innym, więc możecie liczyć na dobre zakończenie. Do tego wszystkiego barwne ilustracje, które zachwycą każdego malucha.
"Trolle 2. Koloruj i naklejaj" to świetna gratka dla dzieci, które lubią kolorowanki i naklejki. Każda kolejna strona to świetna postać z bajki i jej kolejna przygoda. Dziecko może malować swoich ulubionych bohaterów, a jeśli nie do końca pamięta, w co są ubrane, to może wykorzystać pomocniczo super kolorowe naklejki.
Moja córka bardzo lubi tę magiczną krainę i myślę, że Wasze dzieci też ją polubią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.