środa, 29 lipca 2020

Minecraft offline

Ostatnie miesiące szkolne dzieci i ich rodzice spędzali przed komputerem i w internecie. Część latorośli zagubiła się też w świecie gier. Dlatego dziś propozycja z mojej strony do oderwania się od swojej ulubionej platformy z gramy. Zamieńmy te chwile przed monitorem na książki choć nadal w temacie ulubionej gry Minecraft.

Pierwsza propozycja to komiks opowiadający o grupie przyjaciół, którzy spotykają się w świecie Minecrafta.
 


Tytuł: Minecraft. Tom 1
Autor: Monster Sfe R.
Stron: 88


Jednym z dzieci jest Tyler, który niedawno się przeprowadził i zmienił szkołę. Próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale wciąż wraca do wspólnie stworzonego świata ze swoimi starymi przyjaciółmi. Wraz z Evanem, Candace, Tobim i Grace przeżywa tam wiele przygód. Jest to ciekawy komiks, który dzięki wartkiej akcji może wciągnąć czytelnika. Bohaterowie to interesujące postacie, które w świecie gry przeistaczają się w bohaterskie i wojownicze osoby. Ważną rolę w wydarzeniach odgrywa także lojalność i przyjaźń. 


Druga pozycja służy do kreatywnego budowania świata Minecraft, ale również całkowicie offline. W książeczce znajdziemy 500 naklejek, dzięki którym doskonale poznamy zwierzęta ze świata Minecrafta.
Tytuł: Minecraft. Zwierzęta. Album przygód z naklejkami
Autor: Craig Jelley
Ilustrator: 
Ryan Marsh
Stron: 32


To świetna zabawa na wiele godzin. Fan Minecrafta w końcu będzie mógł się nieco uwolnić od komputera, ale nadal będzie budował swoją wiedzę o swojej ulubionej grze. 

Pozna dzięki temu albumowi wiele zwierząt z różnych biomów. Czeka go także wiele zróżnicowanych zadań.Pozycja ta dostępna jest na Egmont.pl.

2 komentarze:

  1. Mojej siostrzenicy by się spodobały :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój junior uwielbia takie książki z budowlami. Potem próbuje je sam odtwarzać.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.