wtorek, 30 stycznia 2018

Zapowiedź DREAMS Wydawnictwo - luty 2018

Jeśli macie ochotę na lekturę o miłości, to DREAMS Wydawnictwo przygotowało na luty aż trzy pozycje, w których nie braknie tego uczucia.


„Panny młode. Wiosna” Rachel Hauck, Lenora Worth, Meg Moseley

– premiera – 21.02.2018 r.
"Marcowa panna młoda, Rachel Hauck
Susannę Truitt dzielą trzy tygodnie od wstąpienia do rodziny królewskiej. Wkrótce wyjdzie za mąż za władcę Królestwa Brightonii, Nathaniela II. Kiedy jednak rząd nalega, by zrzekła się amerykańskiego obywatelstwa, a rodzina i przyjaciele nie mogą zaangażować się w przygotowanie uroczystości, Susanna zaczyna wątpić, czy to małżeństwo rzeczywiście jest jej pisane.

Kwietniowa panna młoda, Lenora Worth...
Majowa panna młoda, Meg Moseley...


„Przysięga miłości” Susan Anne Mason

– premiera – 14.02.2018 r.
"Po udarze mózgu u matki studiująca medycynę Deirdre O’Leary musi podjąć trudną decyzję i zarzucić na jakiś czas swoją karierę, by zająć się chorą. Odnajduje doktora Matthew Clayborne’a, który jest wybitnym specjalistą znanym ze szczególnych wyników w pracy z tego rodzaju pacjentami. Kiedy kontaktuje się z nim, prosząc o pomoc, okazuje się, że jest on trudny i gburowaty. Deirdre ma już dość skomplikowanych związków z mężczyznami. Po tym, gdy rzucił ją narzeczony, przyrzekła sobie już nigdy nie powierzyć swojego serca takiemu człowiekowi.
Wdowiec, doktor Matthew Clayborne, jest całkowicie poświęcony dwóm sprawom: swojej pracy wśród rannych żołnierzy i czteroletniej córeczce, Phoebe. Nie zamierza porzucić własnych priorytetów tylko po to, by zająć się jakąś starszą kobietą. Jednakże, gdy okazuje się, że Phoebe podupada na zdrowiu, Deirdre proponuje doktorowi korzystny układ – będą mogli zażyć spokojnego życia w Irlandzkich Łąkach – idealnym miejscu na leczenie słabych płuc jego córki – pod warunkiem, że on weźmie pod opiekę panią O’Leary.
(...)
Jak poradzą sobie z łączącym ich uczuciem, któremu żadne nie może zaprzeczyć?

„Tylko pocałunek” Denise Hunter

– premiera – 6.02.2018 r.
"Plany Rileya Callahana, aby wyznać swojej przyjaciółce długo skrywane uczucie, rozsypują się, gdy Afganistan drastycznie zmienia jego życie.
Riley wolał obóz szkoleniowy w armii niż przyglądanie się, jak wyśniona dziewczyna zakochuje się w jego bracie. Po roku Paige jest już wolna, a Riley decyduje się po powrocie zdobyć jej serce. 
Wszystko to jednak rozpada się, gdy wybuch miny czyni z niego kalekę na całe życie. Nagle Paige staje się nieosiągalnym marzeniem – ponieważ jego zdaniem zasługuje na coś więcej niż inwalidę. Riley postanawia się wycofać, aby nie niszczyć życia jej ani sobie. 
Tymczasem okazuje się, że okres rekonwalescencji musi spędzić w domu Paige. Dziewczyna z radością bierze na siebie opiekę nad swoim serdecznym przyjacielem. Riley niewiarygodnie szybko zaczyna funkcjonować samodzielnie, lecz im więcej czasu upływa, tym bardziej widać, że żarty i uśmiech są przykrywką dla udręczonej duszy.
Mijają tygodnie i uczucia Paige zaczynają się zmieniać. Czyżby nieświadomie poszukiwała zamiennika dla nieudanego związku ze starszym Callahanem?
A co z Rileyem? Czy będzie w stanie przyjąć bezinteresowną miłość?
Na coś się skusicie? Ja chyba na "Panny młode...".

4 komentarze:

 1. 3 pozycja zdaje mi się najbardziej interesująca :)

  Pozdrawiam ;)
  https://dlakazdegocosinteresujacego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Przysięga miłości chętnie bym poczytała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj wiemy komu polecić te tytuły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze przyciagaja mnie okładki tego wydawnictwa!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.