środa, 18 października 2017

"Wasz wymarzony dzień" A. Dąbrowska, K Romanow

Kto w najbliższym czasie planuje ślub? Kto właśnie cieszy się okresem narzeczeństwa? No i kto właśnie jest w trakcie przygotowań do tego wyjątkowego dnia? Tym właśnie osobom dedykuję ten wpis.
Tytuł: Wasz wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą
Autor: Kamila Romanow, Anna Dąbrowska
Rok wydania: 2017
Stron: 208
Wydawnictwo: Znak literanovaPewnie nie jedna para narzeczonych marzy, aby czas przygotowań do ślubu i sam ślub przebiegł pomyślnie. I tu pojawia się właśnie ten znakomity poradnik.

W mojej bliskiej rodzinie także szykuje się ślub i trwają już przygotowania. Już widzę, że różnią się od tego, co kiedyś działo się wokół mojego ślubu. Ta książka to dobra inspiracja właśnie do takich współczesnych przygotowań.


Książka przeprowadzi narzeczonych od zaręczyn po sam ślub, ba nawet do poprawin. Napisana przez Kamilę Romanow (znana wedding planerka) i Annę Dąbrowską (dziennikarka, ekspertka w dziedzinie savoir-vivre'u). To kobiety z klasą, które pokażą Wam, jak zaplanować stylowy ślub.

Samo pisanie zaproszeń wielu osobom może sprawić kłopot. Dlatego autorki poświęciły temu tematowi specjalny rozdział. Tam dowiemy się także co to jest Saave The Date i czy jest konieczne.Nie zabrakło też rozdziału o kosztach. Tam znajdziemy przykładową listę pozycji, z których można wybrać te priorytetowe. Rozliczenia są ważne, dlatego budżetem weselnym należy zając się fachowo i ocenić racjonalnie na co stać daną parę młodą.


To książka, którą możecie obdarować niejedną przyszłą pannę młodą. Na pewno skorzysta z wielu cennych rad, a dzięki temu dzień ślubu będzie mógł stać się naprawdę tym wymarzonym i wyjątkowym.


Warto skorzystać z takiego poradnika, by podczas przygotowań nie umknął jakiś istotny element. Każdą parę młodą czeka błogosławieństwo od rodziców, przywitanie chlebem i solą, przeniesienie panny młodej przez próg, czy choćby toasty weselne. Polskie wesela to mnóstwo tradycji, które przygotowane w odpowiedni sposób dodadzą wytworności takiemu przyjęciu. To ważne, aby te chwile zapamiętać z przyjemnością.Czy ktoś z Was marzy o idealnym ślubie? A może już taki macie za sobą? 

3 komentarze:

 1. Nie dla mnie, ale wiem komu polecę tę pozycję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto polecić, by ktoś mógł spokojnie dotrwać do ślubu ;)

   Usuń
 2. nie moja tematyka ale bardzo ciekawa sie wydaje

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.