sobota, 14 maja 2016

Słodkie cukierki Werther's Original

Stało się tak, że od kilku tygodni jestem słodką Ambasadorką Werther's Original, więc podzielę się i z Wami moimi wrażeniami na temat ich flagowego produktu. Podzieliłabym się też cukierkami, ale wirtualnie, to jednak wciąż możecie tylko popatrzeć.

Cukierki Cream Candies Werther's Original to twarde karmelki o bardzo słodkim smaku wśmietankowo-karmelowym. Natomiast cukierki Creamy Filling Werther's Original to połączenie tego cukierka karmelowego z miękkim wnętrzem. Część zewnętrzna jest dość krucha i daje się w każdej chwili bez problemu rozgryźć. Tak naprawdę to trudno się przed powstrzymać. Cukierki są naprawdę słodkie. Dla mnie osobiście mogłyby być mniej słodkie, ale taka już ich pewnie rola. 

Nie tylko ja sobie je upodobałam, zresztą ich smak znam już od dawna. Nową ich zwolenniczką została też moja córka. Tylko tu nie zapomniałam jej przestrzec, że przy spożywaniu większej ilości słodyczy jeszcze bardziej trzeba zadbać o czystość zębów. Także cukierek powinien kończyć się ich myciem. 

Problem z tymi cukierkami jest też taki, że gdy otworzy się paczuszkę, to trudno, nawet bardzo trudno jest skończyć jedzenie ich tylko na jednym cukierku. I w tym przypadku jestem w stanie uwierzyć, że pociąg do cukru, to też nałóg ;)
Kto też lubi te cuksy?

16 komentarzy:

 1. Nie jadłam ich z X czasu.
  Narobilas smaka! Nie ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Ci współpracy z tą firmą :) i cukierków. Smacznego!

  http://aleksandramakota.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Sa tak pyszne,że zanim się obejrzałam paczka pokazała dno :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedne z moich ulubionych cukierków :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Do niedawna napisałybyśmy, że nie lubimy takich cukierków ale dostałyśmy je na Wielkanoc i naprawdę nam zasmakowały :D

  OdpowiedzUsuń
 6. smak dzieciństwa <3 że sobie nigdy na tym zębów nie połamałam :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam je ;D <3
  Ps mogę prosić o kliknięcie w ostatnim poście ? Bardzo mi pomożesz ;) Buziaki ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dawno nie jadłam, ale dla mnie to smak dzieciństwa.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.