środa, 10 października 2012

Antybakteryjna paczka od OsmozaCare.

Dziś zaprezentuję Wam dużą paczkę otrzymaną od firmy OsmozaCare.
 
 

 
 
Sami piszą o sobie:
OsmozaCare jest nową marką, wkraczającą na polski rynek farmaceutyczno-kosmetyczny, której celem jest propagowanie codziennych nawyków w zakresie higieny antybakteryjnej, szczególnie rąk.
Jako marka podjęliśmy się misji pomocy rodzinom we wspieraniu dobrego stanu zdrowia zwłaszcza u najmłodszych i w konsekwencji wykreowaliśmy dwie innowacyjne gamy produktów antybakteryjnych, które ułatwiają swobodne czerpanie radości z codziennych czynności mimo wszechogarniających drobnoustrojów.

Nasze produkty zostały stworzone z myślą o praktycznym zastosowaniu, skuteczności oraz bezpieczeństwie i łączą w sobie innowacyjność, łatwość, wygodę oraz przyjemność aplikacji niezależnie od miejsca zastosowania. Są przydatne przez cały rok, nie tylko w jesiennym sezonie grypowym, pozimowym osłabieniu, czy letnim okresie wakacyjnym, ale w każdej sytuacji, w której stykamy się z bakteriami i wirusami – w pracy, w domu, w szkole, w podróży, na placu zabaw, na zakupach.

Preparaty dostępne są w wybranych aptekach na terenie całego kraju. Nasze produkty przeznaczone są dla wszystkich członków rodziny powyżej 3. roku życia.

Aktywną ambasadorką naszej marki jest aktorka Paulina Holtz, świadoma i troskliwa Mama, dbająca o zdrowie i dobrą kondycję swojej rodziny.

 
Otrzymałam do przetestowania gamę produktów składającą się z 4 antybakteryjnych preparatów do rąk bez spłukiwania:
 

Antybakteryjny żel do rąk z naturalnym ekstraktem z grejpfruta,
Antybakteryjna Pianka musująca do rąk,
Antybakteryjne chusteczki do rąk i powierzchni,
Antybakteryjny krem do rąk.
 
 
 

 
 
Poza tym będę mogła również sprawdzić działanie drugiej linii produktów OsmozaCare opartej na opatentowanej i rewolucyjnej technologii Clic&Go, umożliwiającej jednorazową niezwykle precyzyjną i higieniczną aplikację produktu.

Będa to patyczki antybakteryjne:

Eozyna 2%, Zwalczanie opryszczki,
Korektor Antybakteryjny,
Zestaw Pierwszej Pomocy.
 
 
 

Więcej informacji o firmie OsmozaCare znajdziecie TUTAJ.
 
 
 
 
 
 
Są również na FB TUTAJ.
 
 
 
A jak w Waszych domach i poza domem dba się o higienę rąk?
Używacie jakiś środków antybakteryjnych?

11 komentarzy:

 1. ja też czekam na paczkę od nich :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może kiedyś zakupię taki produkt :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie słyszałam o tej firmie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluje wspolpracy, ciekawe produkty masz do przetestowania

  OdpowiedzUsuń
 5. ja juz kilka przetestowałam, nie moge nic złego powiedzieć na temat tych produktów.. no może zapach żelu tylko za mocny...

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas się po prostu myje ręce. Czasami mam wrażenie, że za dużo tych antybakteryjnych... Ale pamiętam jak córka była jeszcze w przedszkolu, to bardzo uczulały ją płynne mydła, które dawali do używania dzieciakom. Dawali jakieś badziewia. Teraz z tego wyrosła, ale skórkę cały czas ma delikatną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że takie produkty dobre sa na wyjścia z dzieckie. Bo trudno czasem znaleźć na spacerze wodę, a co dopiero mydło.

   Usuń
 7. Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie. Przyznam szczerze,że pierwszy raz słyszę o tej firmie.
  Względem tagu maseczkowego,ja dziś umieściłam co nieco o pierwszej polecam i z niecierpliwością czekam na Twe posty maseczkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam kilka mydeł antybakteryjnych, ale ogólnie uważam, że nadmierna sterylność zarówno siebie jak i miejsca gdzie mieszkamy nie wychodzi nam na zdrowie. Takie preparaty zabijają wszystkie bakterie, również te dobre, dlatego ich nadmierne używanie może skutkować osłabieniem odporności, a nawet szkodzić naszej skórze. Czystość tak, ale niekoniecznie sterylna. Poza tym jeśli się przestrzega podstawowych zasad higieny zwykłe mydło jest w zupełności wystarczające :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.