piątek, 18 stycznia 2019

Najlepsze Pomysły Na Dzień Babci

W ciągu całego roku mamy wiele okazji, które świętujemy z najbliższymi. Styczeń to nie tylko karnawał, ale także święto naszych dziadków. Dzień Babci obchodzimy już 21.01, więc to już ostatnia chwila, aby przygotować szczególne prezenty. Przygotowałam Wam kilka najlepszych propozycji na tę okazję.
Osobiście szczególnie cenię sobie prezenty personalizowane. Obecnie coraz więcej przedmiotów można w ten sposób przygotować. 

Moja pierwsza propozycja to Stoliczku nakryj się - Patera. To szklana patera na nóżce, która jest przepiękna. W naszej rodzinie kobiety na wszelkie okazje pieką torty samodzielnie. Dlatego patera na tort o średnicy do 32 cm jest marzeniem każdej z nas. 

Oprócz pięknie wygrawerowanego napisu "Stoliczku nakryj się" możemy dodać indywidualny podpis. Może to być np. imię naszej ukochanej babci, ale tak naprawdę cokolwiek tylko zechcemy.

Grawer jest naprawdę piękny i doskonale wykonany. Szkło patery jest gładkie i błyszczące. Praktyczne zastosowanie takiego naczynia to eksponowanie na swoim stole tortów, ciast i owoców. To piękne szkło doskonale podkreśli wygląd każdego deseru.

Bardzo ładnym i ciekawym prezentem jest też Home, Sweet Home - Taca. Warto, aby babcia poczuła się czasem wyjątkowo. Taki stoliczek śniadaniowy pomieści naprawdę wiele, jego wymiary to 50x30 cm. Tutaj oczywiście też możemy zamówić jego spersonalizowanie. Pod głównym napisem zostanie wygrawerowana wtedy specjalna dedykacja od nas.

Stoliczek może służyć zamiennie także jako pojemna taca, ponieważ jego nóżki są składane.

Jest on drewniany (drewno sosnowe) i starannie wykonany. 

Niezależnie czy sami szukacie prezentu dla swojej babci i dziadka, czy taki prezent ma wręczyć Wasze dziecko swoim dziadkom, to warto do takiego upominku dołączyć piękną kartkę.

Kochani Dziadkowie - Kartka z życzeniami to wyjątkowa dedykacja dla najbliższych. W prosty sposób można wgrać zdjęcie ze swojego albumu, dodać wyjątkowe życzenia i podpis. Ja taką kartkę stworzyłam z moją córką, która wręczy ją dla swoich dziadków.

Inne wersje tych prezentów, jak i inne pomysły na Prezent Na Dzień Babci można zobaczyć na stronie MyGiftDNA.pl. To wyjątkowe upominki dla wyjątkowych nam bliskich, o których nie powinniśmy zapominać.

5 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.