wtorek, 15 listopada 2016

Zestaw podarunkowy - Zestaw SPA z Olejem Arganowym

Coraz bardziej zbliżamy się do okresu świątecznego, gdzie trzeba będzie pomyśleć o prezentach. Ja przyznam się, że często obdarowuję bliskich kosmetykami. Ciekawym rozwiązaniem i chyba najprostszym są gotowe zestawy kosmetyków. Moja propozycja na dziś to damski Zestaw SPA z Olejem Arganowym Spa Vintage Body Oil.


Składniki aktywne: olej arganowy, witamina E, ekstrakt z limonki.
Cena: 31,70zł
Pojemność żel: 200ml, olejek: 130ml, masło:200ml
Marka: SPA VINTAGE BODY OIL
Dystrybutor: Tenex


Skład:

żel pod prysznic

olejek

masło


Moja opinia:

Kosmetyki zapakowane są w tekturową torebkę, w tej wersji jest ona w kolorze czerwonym. Jako pierwszy opiszę Wam żel pod prysznic. Znajduje się on w smukłej plastikowej butelce, nieco za twardej, ale to zauważa się dopiero pod koniec używania żelu. Zamknięcie na klik.

Żel jest dość rzadki, coś jak mleczko zmieszane z żelem. Bardzo dobrze się pieni tworząc taką mięciutką piankę. Łatwo się też spłukuje. Od razu pojawia się także ładny zapach, mi kojarzy się z jakimiś słodyczami. Ulatnia się też trochę owocowej nuty. Bardzo umila całą kąpiel i można potraktować go jako aromaterapię.


W kolejnej, nieco mniejszej buteleczce znajduje się olejek do ciała. Jego konsystencja  jest oleista oczywiście, ale dość gęsta. Ładnie się rozsmarowuje na skórze, najlepiej zastosować go zaraz po kąpieli. Oczywiście zostawia tłustą i błyszczącą warstwę, ale też ukojoną skórę. Również tu mamy ten piękny mocny zapach.


A cały zestaw dopełnia masło do ciała, które znajduje się w plastikowym słoiczku. Początkowo jest dobrze zabezpieczone sreberkiem. 

Konsystencja gęsta, ale rzadsza niż większości maseł. Rozsmarowywanie trwa nieco dłużej niż przy zwykłym balsamie, ale też ładnie się wchłania. Nic się nie klei i nie pozostawia tłustej warstwy jak po olejku. Skóra jest dobrze nawilżona i znów pachnąca. 

Tu zestaw ten występuje jako propozycja na prezent świąteczny lub prezent na Mikołajki. Można go też zakupić dla samej siebie, cena dość przystępna. Do wyboru jest kilka różnych zestawów, każdy w innym kolorze i o innym zapachu:
  • Zestaw SPA z Olejem Makadamia
  • Zestaw SPA z Olejem Abisyńskim
  • Zestaw SPA z Masłem Shea
  • Zestaw Spa Vintage ARGAN.

Są to na pewno kosmetyki o ciekawych nutach zapachowych, które mogą umilić wieczorną pielęgnację. Skusilibyście się na któryś z nich?

11 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.