czwartek, 22 września 2016

Olejek do kąpieli z masłem shea

Do mojej łazienko trafił kolejny kosmetyk do kąpieli, a że należy on do marki SPA VINTAGE BODY OIL, to nie mogło zabraknąć w nim właściwości natłuszczających. Jest to:
Olejek do kąpieli z masłem shea.
Olejek do kąpieli SPA VINTAGE BODY OIL zawiera masło shea, mające w swoim składzie bardzo wiele cennych składników odżywczych, które działają nawilżająco na skórę.
Składniki aktywne: masło shea, prowitamina B5, ekstrakt z zielonej herbaty.Cena: 13,60zł
Pojemność: 200ml
Dystrybutor: Tenex


Skład:


Moja opinia:

Olejek znajduje się w małej plastikowej butelce, taką samą miał żel tej firmy, który już kiedyś używałam. Butelka jest dość twarda, co w późniejszym czasie utrudnia nieco wydobycie kosmetyku ze środka. Otwór ma niewielki, więc to sprzyja w jego wydajności. Zamknięcie zatrzaskowe.

Zapach mi znów kojarzy się z orientem, choć córka natomiast określa go jako kwiatowy. Jest dla mnie przyjemny, aromatyczny. Według mnie to nuta zapachowa, którą spokojnie może używam kobieta i mężczyzna. Dlatego właśnie po ten olejek sięga także mój mąż. Poza tym zapach jest nietrwały, szybko się ulatnia ze skóry po kąpieli. Szkoda.

Jest to olejek z nazwy, ale konsystencja żelowata, coś jak olejek w żelu. Dobrze się pieni, tworzy taką delikatną piankę i dzięki temu dobrze oczyszcza skórę. Po wytarciu nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, ale skóra wydaje się być milsza i delikatniejsza w dotyku. Na pewno masło shea mogłoby być wyżej w składzie, ale mimo to pojawia efekt nawilżenia skóry zaraz po kąpieli.

A co u Was obecnie w kąpieli?

8 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.