wtorek, 4 czerwca 2019

Isokor Descaling - czystość w kuchni i łazience

Codzienne zakupy, to nie tylko jedzenie, kosmetyki, ale także środki piorące oraz środki czystości. Ostatnio trafiłam na produkty marki Isokor, które sprawdziłam w swoim domu. Dziś napiszę Wam o Descaling, czyli o środku do czyszczenia fug i kabin prysznicowych. Zresztą zaraz się dowiecie, do czego sprawdza się właśnie u mnie.

"Isokor Descaling - środek czystości przeznaczony do usuwania osadów wapiennych i brudu. Idealny do czyszczenia fug, kabin prysznicowych, płytek, kranów, odpływów.
Zastosowanie:

  • czyszczenie fug, kabin prysznicowych, baterii łazienkowych, WC
  • szkło, ceramika glazurowana, mało chłonne powierzchnie mineralne, tworzywo sztuczne, malowane metale, stal nierdzewna, chrom
  • czyszczenie osadu wapienno-kamiennego z każdej powierzchni.


Pojemność: 500 ml
Dystrybutor: Isokor Sp. z o.o.
Do kupienia na stronie issodry.com Moja opinia:

Na pewno bardzo funkcjonalny jest spryskiwacz. Dzięki niemu środek stosuję dokładnie tam, gdzie chcę. Spryskuje się równomiernie i bez zbędnego rozpryskiwania na boki. Nie muszę mieć też z nim żadnego kontaktu.

Descaling u mnie sprawdził się najbardziej w czyszczeniu zlewozmywaka ze stali nierdzewnej. Dobrze usuwa osady wapienne. Wystarczy spryskać powierzchnię i pozostawić tak na około 3-5 minuty. Potem przecieram gąbką i wszystko ładnie schodzi. Spłukuję na koniec wodą.


Środek ten też stosuję do czyszczenia łazienki. Dzięki niemu co tydzień w łatwy sposób czyszczę armaturę łazienkową, która po przetarciu jest znowu błyszcząca. Wystarczy kilka minut i po wytarciu do sucha wygląda naprawdę jak nowa.

Descaling to środek, który dobrze usuwa także brud i osad kamienny z fug. Jak szybko radzi sobie z takimi zanieczyszczeniami, możecie obejrzeć TUTAJ.
W sklepach można znaleźć wiele środków czystości. Niestety wiele z nich jest słabo skutecznych. Preparat Descaling na szczęście sprawdził się u mnie, usuwa wspomniane wcześniej osady wapienne oraz kamień. Dzięki temu sprzątanie jest u mnie łatwiejsze.

Znacie produkty Isokor? Coś polecacie?

4 komentarze:

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.