wtorek, 2 maja 2023

Komiks: Yakari oraz Emma i Wioletta

Kolejny miesiąc z nowościami komiksowymi Wydawnictwo Egmont.

Tytuł: Emma i Wioletta. Za krótkie lato, tom 5

Scenariusz: Jérôme Hamon

Rysunki: Lena Sayaphoum

Stron: 48

Rok wydania: 2023Tytuł: Yakari. Rzeka zapomnienia. Tom 15

Scenarzysta: Job

Ilustrator: Derib

Stron: 48

Rok wydania: 2023

Moja recenzja:

Yakari wraz z Małym Piorunem zauważają małego niedźwiadka w niebezpieczeństwie. Chcąc go ratować. Yakari wpada do rzeki. Wszystko toczy się bardzo dramatycznie już od pierwszych stron komiksu. 

W taki sposób Yakari trafi do niedźwiedzicy, która będzie przekonana, że to jej syn Plaster Miodu. Zaczyna się troszczyć jak o swoje dziecko.

Przygody tego małego indiańskiego chłopca jak zawsze związane są ze zwierzętami. Tym razem padło na niedźwiedzie.

Co jest tym razem najważniejsze? Przyjaźń i troska o dobro zwierząt. Poza tym możecie liczyć na ciekawą, także śmieszną historię. Bo czy potraficie sobie wyobrazić Yakariego w objęciach matki-niedźwiedzicy? Naprawdę będzie się działo ;)

Drugi komiks to już 5. tom  "Emmy i Wioletty".

Tym razem wraz z Emmą i Wiolettą możemy wypocząć. Nadchodzi lato i upragnione wakacje. Dziewczyny wraz z rodzicami wyjeżdżają do Bretanii.

Spędzą tam czas z dala od swoich przyjaciół i znajomych, ale będą mieli okazję poznać całkiem nowe osoby. Tym razem możemy liczyć na spokojne wakacje z Emmą i Wiolettą. To czas, kiedy dziewczyny będą mogły w pewnym sensie odpocząć od tańca, lepiej poznać siebie i swoje potrzeby. Takie różnorodne jest właśnie dorastanie.  Pojawi się także ciekawy wątek dotyczący mamy dziewcząt. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Komentarze reklamujące będą usuwane, jak i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające.