wtorek, 16 stycznia 2018

Gra dla przedszkolaka i pierwszoklasisty: Squla Quiz kl. 1

Lubię, gdy gry nie tylko bawią, ale uczą. Dziś gra natomiast nie tylko ucząca, ale utrwalająca oraz sprawdzająca wiedzę ogólną dzieci w postaci quizu.

poniedziałek, 15 stycznia 2018

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon do włosów Nivea

Tym razem napiszę o szamponie, które oczyszcza włosy i skórę dogłębnie, a przy tym nie zawiera silikonów, barwników i parabenów:
Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon Nivea z ekstraktem z melisy cytrynowej.

środa, 10 stycznia 2018

piątek, 29 grudnia 2017

Książki Barbie, zostań kim chcesz!

Barbie obecnie to nie tylko piękna laleczka, ale także dziewczyna, która może wszystko. 
O tym m.in. są te ładnie się prezentujące książki z serii Barbie. Możesz być...

środa, 27 grudnia 2017

Z milionem w Nowy Rok

Podczas Świąt trafił mi się milion. To wszystko dzięki Wam Kochani Czytelnicy. Dziękuję!!!  
I zapraszam również na kolejne wpisy, bo miło tak mi się zrobiło patrząc na ponad 1000000 wyświetleń mojego osobistego bloga :)


piątek, 22 grudnia 2017

Po co dziecku jeszcze lepszy tata?

Dziecku do prawidłowego rozwoju oraz do szczęścia potrzebna jest zarówno mama, jak i tata. Rola ojca zdaje się jednak być nieco odmienna, od mamy, która już od pierwszych chwil życia dziecka widzi siebie w każdym kolejnym kroku swojego potomka. Mężczyźni często dopiero uczą się być tatą, ale to nic złego. Ważne, aby starali się być jak najlepsi w odgrywaniu tej ważnej roli i się w tym spełniali.

środa, 20 grudnia 2017

Skrzydła Anioła DIY

W przedświątecznym sprzątaniu, robieniu zakupów, poszukiwaniu prezentów musiałam przygotować strój anioła dla mojej córki. Okazuje się, że szkoła to jednak nie tylko nauka, tylko wiele innych aktywności. Tym razem będzie to wspólne kolędowanie, a dzieci wystąpią w roli aniołków.

poniedziałek, 18 grudnia 2017

Urodziny kostki myjącej Dove!

Dość trudno mi w to uwierzyć, ale Kostka myjąca Dove obchodzi swoje 60-te Urodziny. A co najlepsze wcale nie przechodzi na emeryturę, tylko pojawia się w kolejnych domach towarzysząc w codziennej pielęgnacji. Jeśli wszystkie kostki myjące Dove, które powstają każdego roku, położymy obok siebie, mogą otoczyć ziemię 4,5 raza.

niedziela, 17 grudnia 2017

Bezpieczna podróż zimą

Zbliżające się Święto Bożego Narodzenia jest czasem wielkich przygotowań, a potem dopiero świętowania. Są to chwile, gdy spotykamy się z najbliższą rodziną. Często wiąże się to z wyjazdami. Następuje wspólne biesiadowanie przy obficie zastawionych stołach, czasem przy trunkach z procentami. A potem powrót do domu. Pamiętaj, nigdy nie jedź autem po spożyciu alkoholu! Wtedy przydadzą się alkomaty, ale także kilka porad ode mnie dotyczących planowania bezpiecznej podróży.


sobota, 16 grudnia 2017

Suchy olejek do ciała NIVEA

Zimą nie może u mnie zabraknąć także kosmetyków intensywnie nawilżających. Tym razem formuła olejku, ale tego suchego:

Suchy olejek do ciała NIVEA
Body Oil Rich Nourishing 24h+ care & radiance

czwartek, 14 grudnia 2017

Ból pięty, ostroga piętowa? Jak sobie pomóc?

Dbanie o siebie to także profilaktyka. I nie chodzi tu tylko o kontrolne badania u lekarzy, zdrowe odżywianie, czy uzupełnianie swojej diety w składniki odżywcze. To także odpowiedni strój dostosowany do pory roku i do aktywności, jakie podejmujemy. Ważne jest również wygodne obuwie, bo jeśli nie zapewnimy swoim stopom komfortu, to mogą nas spotkać przykre dolegliwości.